Wpis z mikrobloga

@Ator
@LewCyzud przestańcie #!$%@?ć głupoty za przeproszeniem, to już sie nudne robi, ajfon to ajfon tamto, mam ipada mini 2 , i tak, netflixa wczytuje z 20 sekund, podczas gdy na andku, nawet słabym jak xcover ostatni , 10 sekund, wczytywanie google maps połowe szybciej, gierczyć to mam tylko jedną średnio skomplikowaną grę, wczytywanie podobnie , ale w pamięci ipad trzyma krócej. Ludzie się naczytają takich głupot a potem żałują.
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: Ty ale ipad mini 2 to bebechy z 2013r, 1GB ram, procek z ajfona 5S, jak by nie patrzeć to jednak jest sprzęt już 6 letni prawie więc nie dziwne. Nie jestem żadnym fanbojem po prostu użytkuję ipada ale telefony tylko z androidem.
Odpal cokolwiek na tablecie samsunga z lat 2013/14, one mulą na pulpicie. Czasem mi przynoszą do roboty żeby soft postawić czy coś no i to się
  • Odpowiedz
@elemenTH: no ale odniosłem się do komentarza gościa co mu niby piątka działa super..dla mnie opad ma zaletę jeśli chodzi o mobilność, dobrą antenę lte i świetny ekran. Reszta to napompowana bańka..
  • Odpowiedz
@LewCyzud: Dokładnie mój 5s z 2013 roku działa płynniej niż galaxy s3 z tego samego roku ,

@lentilek
data premiery Galaxy S3 to marzec 2012. Takze zanim zaczniesz wypowiadac sie na jakis temat, warto swoja wiedze zweryfikowac.
  • Odpowiedz
@elemenTH: wrzucić czy streamować? możesz rozwinąć? bardzo mi się to przyda na codzień bo w pracy średnio mogę używać prywatnego telefonu a tak mógłbym oglądać jakieś seriale czy coś.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ator: Sam zastanawialem sie nad Iphonem ale poszedłem jednak w S9 i żadnych lagów ani spowolnień. Jak ktos ma podobny dylemat to niech bierze co mu bardziej pasuje iphone czy samsung spisze sie równie dobrze. W iphonie co prawda o wiele lepiej z aktualizacjami systemu ale ja telefon i tak wymieniam max po 2 latach wiec nie zdąży nic zwolnić ;)
  • Odpowiedz
@siedge: dziwne, ja jeszcze zanim przerzuciłem się na Spotify/tidal to wygrywałem na iPoda touch przez iTunes i miałem wszystko posegregowane dokładnie tak jak chciałem, opisywałem ręcznie wszystkie utwory, albo całe albumy, wgrywałem okładki, dodawałem teksty piosenek tak że wyświetlały się w aplikacji muzyka, wszystko było poukładane satysfakcjonujaco a jestem dość wrażliwy na takie aspekty
  • Odpowiedz
@siedge: w sumie dalej mam posegregowane, bo biblioteka nie zniknęła, myśle nawet o powrocie do poprzedniego sposobu słuchania muzyki - z iPoda, także moje wrażenia z muzyka w iTunes bardzo na plus
  • Odpowiedz
@ThetaEpsilon: nie narzekam, tylko prostuje twierdzenie że piątka działa lepiej niż ubiegłoroczny flagowiec Samsunga. Przez takie twierdzenie tworzy się fałszywy obraz marki. Ale fanboye chyba powoli mają dość. Jak tam akcje, wzrosły spadły? xD
  • Odpowiedz
@Wykuwrizator: Tutaj o wyglądało tragicznie, na dodatek iTunes za każdym połączeniem telefonu synchronizował całą bibliotekę - wyglądało jak bug, najlepszym rozwiązaniem było by gdyby uwolnili wgrywanie muzyki tak jak uwolnili zgrywanie zdjęć, jako zwykły dysk. Nie wiem, może zgłupiał bo tam jest ponad 3300 plików.
  • Odpowiedz