Wpis z mikrobloga

@nehm: ja mam też dużo, również sporo robię zdjęć, słuchawki Bluetooth, radio w aucie Bluetooth, kino domowe Bluetooth, smatwatcha nie używam. dodatkowo często gram w grę przez internet, dużo rozmawiam, oglądam często coś na nim. wyrabia, bateria zadowalająco daje radę. iPhone wytrzymuje krócej, mimo dosłownie max 15 aplikacji, ciągłego użytkowania Spotify i poza tym praktycznie tylko wykop na nim przeglądam. zdarza się, że iPhone się zagrzeje mocno a Samsung nigdy
  • Odpowiedz
@LewCyzud: W punkt, mój Xiaomi Mi4 działa płynniej niż iphone mojej siostry i robi dokładnie to samo, a kosztował 5 razy mniej! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poważnie, chociaż to raczej kwestia tego, że ja dbam o sprzęt i nie instaluję śmiecia, więc pewnie nawet szajsung by mi nie przycinał.
  • Odpowiedz
@boctok: nie mam siły na tego łba XD weź sobie typie włącz jakakolwiek recenzje iPhonow i w każdej w niebiosa wychwalany jest aparat i uważany za jeden z najlepszych na rynku, z reszta po co trollowi tłumaczyć..
  • Odpowiedz
@LewCyzud: galaxy s8 to największe gówno jakie w ręku miałem, nakładka totalnie niezoptymalizowana, aparat potrafił się zawiesić i nie odpalić do restartu, randomowe restarty, biometria do dupy... generalnie dramat. wciąż wolę androida od iOS bo mogę sobie #!$%@?ć system przez terminal, ale S8 to nikomu nie polecam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mam s8 i nie mam pojęcia o co chodzi z tym klatkowaniem. Działa jak ta lala od nowości.
  • Odpowiedz