Wpis z mikrobloga

@LewCyzud: Dokładnie mój 5s z 2013 roku działa płynniej niż galaxy s3 z tego samego roku , a zdjęcia robi nadal lepsze niż nie jeden xiaomi 2 letni zresztą działa też od nich lepiej xD
  • Odpowiedz
@LewCyzud: serio? Moja piątka wyłącza się na mrozie, wyłącza bez powodu przy 50% i nie włączy się póki nie podłącze jej do prądu, do tego nie mogę wgrać IOS 11 i nie działają mi wszystkie apki.
  • Odpowiedz
@proxna: @piter259: Jakim cudem wam nie klatkuje jak mi Pixel 2 XL potrafi sie ZACIĄĆ dosłownie zablokować na kilka sekund, czasem tak z dupy albo przez to że wgrałem na niego 24gb muzyki wraz z okładkami, od tego momentu tylko jak otwieram Google Photos lub chce użyć menu do sharowania to telefon albo klatkuje albo sie zacina. W sumie i tak lepiej niż iPhone bo na iPhone wogóle bym nie
  • Odpowiedz
@Delfin17: przesiadłem się z telefonów z Androidem na pierwszego w życiu iOS’a i jestem naprawdę zadowolony. Lecz tak jak już ktoś wyżej napisał, jeżeli oczekujesz od telefonu więcej niż smsowanie, przeglądanie internetu, czy oglądanie jakiś filmów, to raczej nie przypadnie Ci do gustu, choć kto wie.
  • Odpowiedz
@Wujaszeeek kupiłem sobie telefon, i taki zjarany 8 rdzeni 3gb ram co ja na nim będę robił, w co będę grał. Skończyło się tak że jedyna gra to gta sa w które gralem może łącznie z 10 minut przez jakieś półtora roku xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@proxna: i co to już wystarczy żeby telefon był zapchany? Bez przesady, on ma 128 GB, a jeśli dla tego telefonu to już maksimum to skwituje to - XD tym bardziej że mam jeszcze Mi Mix 2S i tam nie ma takich kwiatków ;)
  • Odpowiedz
@SzybkieSondy: ćśśśśśśśś, nie pisz takich rzeczy. Ludzie z iOS nie lubią słyszeć takich rzeczy. U mnie w firmie 2 letnie iphony 5 zdychają, nie działa dotyk albo się wyłącza, nie chce się ładować, ekran przestaje działać itd. itp. Z 6 iphonów aż 3 po 2 latach poszły do zmiany. Mój 3 letni na tamten czas LG L90 szybciej otwierał zdjęcia, czy chociażby włączał aparat od tamtej cud trójki.

Po prostu jak
  • Odpowiedz