Wpis z mikrobloga

@Dziekciu: Nie od dzisiaj wiadomo, że wykop ma nadreprezentację patologi/przegrywów w stosunku do reszty społeczeństwa. Grałem w wiele gier w których zakładano jakieś grupy na podstawie ludzi grających na wykopie, zawsze kończyło się aferami, stalkowaniem i wyzwiskami.
@Dziekciu: jestem w M1RKO i mogę wam powiedzieć, że nie wiem skąd są tak złe opinie. Bardzo przyjemnie się gra. Osoby odpadają z klanu najczęściej przez to, że wolą sobie grać randomy zamiast wejść na twierdzę czy natarcie, zdarzały się osoby co to się przechwalały jakie to z nich nie fiolety a potem jak przychodziło co do czego to konto kupione z dobrym wówczas recentem.
@Dziekciu: Akurat w MIRKO było w miarę git, poziom całkiem wysoki bez większych spin o grę (jeśli chodzi o stosunek poziom gry / spina chyba wypada najlepiej z polskich. Przynajmniej przez czas kiedy byłem, choć później przez zupełny brak czasu i różnice zdań się pożegnaliśmy.

Ja tam raczej polecam
@Dziekciu: Im lepiej się powodzi danemu klanowi tym więcej hejtów na niego. Tak działa konkurencja, że musi też dać antyreklamę innym klanom by pokazać swój jako jedyny prawilny i super elo.
Są też gracze, którzy nie rozumieją, że jeśli nie grają gier klanowych to po jakimś czasie są usuwani z klanu. Leci wtedy formułka z jakiego powodu gracz zostaje usunięty z klanu. Niestety nie wszystkim odpowiada, że ktoś śmiał ich wyrzucić
@Losiuu: klan vdra póki co nie ma złej opinii (chyba XD ). Są do bólu neutralni...
A co do reszty... Sam przymiotnik "polski" w świecie WoTa nie kojarzy się z niczym dobrym niestety.
Ale wszystko zależy od punktu widzenia. Jeden powie, że klan z dobrą opinią to ten co jest w top50, a inny powie, że taki klan, gdzie rekrutacja zaczyna się od 5zł wzwyż XD