Wpis z mikrobloga

@LadyMartini: są pewne sposoby ale właśnie wymagają drugiej osoby. Nie będę o nich pisał bo mnie Klaudiusze zjadą i będę musiał usunąć konto ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tak więc tylko priv, miłego dnia :P
@LadyMartini: Jest naturalne i nie obrzydza jesli chodzi o kogos bliskiego, moge zonie powiedziec ze mam srake, ale to nie znaczy ze przypadkowych ludzi na ulicy tez bede zabawial ta historia.

Jeszcze dorzuc cos o uplawach, przeciez to jest naturalne i nie mozesz tego zatrzymac.

Zeby starej babie tlumaczyc, ze o niektorych rzeczach nie mowi sie wsrod obcych to jest jakis dramat. Nic dziwnego, ze masz taka opinie na wykopie jaka
@LadyMartini: Nie bo go nie widzialem i nie mam zamiaru. I nie jestem pan wrazliwy, tylko ty jestes oblesna troglodytka i zamiast przeprosic i to usunac to bedziesz isc w zaparte jaka to jestes naturalna i zajebista.

Tu nie chodzi o to co jest tematem tabu a co nie jest, tylko o wyczucie i brak podstawowej kultury #!$%@? osobistej.

A "Zluzuj majty" to pisz sobie do rownie niedojrzalych, #!$%@? kwok z
@roball: Błagam Cie, #!$%@? o kulturze osobistej i wyczuciu a obrazasz mnie od pierwszego komentarza. To nie jest zwrócenie uwagi. Próbujesz mnie tylko obrazić.
W moim poście nie ma nic obrzydliwego.
Btw. To ja Cie miałam na czarnej długo. Teraz widzę dlaczego.