Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy było, ale sprawa mocno smieszna.
#gazetawyborcza daje antynagrody NOGA OD STOŁKA dla ludzi którzy wedlug niej źle zasłużyli się w minionym roku dla #warszawa
W tym roku dodali obok prawicowych inicjatyw które jak wiadomo są zle ze swej natury aktywiste miejskiego (znacie ten typ co nid- rowerk w zime, samochody to przedłużenie penisa i w ogóle faszyzm poproszę latte moje).
I ku zaskoczeniu wyborczej w ankiecie zaczął wygrywać aktywista miejski więc wyborcza postanowiła go usunąć z nominacji i ankiety.
Teraz wszyscy
DE MO KRA CJA
KON STY TU CJA
#ngo #4konserwy #bekazlewactwa
I.....o - Nie wiem czy było, ale sprawa mocno smieszna. 
#gazetawyborcza daje antyna...

źródło: comment_Ckk4ciMB2Eik4FBOu0Y2A4qdBbRKsFBm.jpg

Pobierz
  • 13
Teraz wszyscy

DE MO KRA CJA

KON STY TU CJA


@ImInLoveWithTheCoco: gazeta opublikowała obszerne wyjaśnienie, dlaczego usuwają go z listy nominowanych. dlaczego uważasz, że to wyjaśnienie jest nieprawdziwe i zarzucasz im złą wolę?

pytam z ciekawości, nie jestem fanem rowerowych aktywistów, ale jeśli zarzuca się komuś manipulację, to chętnie przeczytam dlaczego.
@advert: nngo i aktywiści miejscy to klientela gw, swoim krzywdy nie dadzą zrobić. Kto będzie kupował gw jak obrażą rowerzystów? Dopiero na ryj upadną, a warszawiacy pokazali kto wedlug nich jest najbardziej szkodliwy dla miasta.