Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czas na moje osobiste podsumowanie mijającego roku, które jest kontynuacją wpisu https://www.wykop.pl/wpis/28981023/anonimowemirkowyznania-czas-na-moje-osobiste-podsu/

- skończyłem 23 lata
- utrzymałem swoją wagę
- nie wyleciałem ze studiów
- mieszkanie te samo, inny współlokator, którego nie ma przez całe dnie, a jak jest to i tak się nie odzywa do mnie
- znalazłem nową pracę na niepełny etat którą udaje mi się godzić ze studiami i jestem z niej bardzo zadowolony
- zapuściłem kilkumiesięczną brodę, pełny, bardzo gęsty zarost, który polepsza ocenę mojej twarzy
- zostałem obrzezany z konieczności, na nadwrażliwość narzekałem przez długie miesiące, aż do pierwszych seksów
- przeczytałem kilkanaście książek
- bardzo dużo wychodziłem do ludzi i na przeróżne wydarzenia kulturalne
- nawiązałem sporo znajomości, jednak z różnych powodów zachowywałem się jak #!$%@? i się ode mnie odwrócili i ponownie jestem samotny
- zacząłem się dotykać z kobietami, całować i uprawiać seks, znalazłem pierwszą dziewczynę z którą jednak się rozstałem po kilku miesiącach
- nie wstydzę się swojej seksualności i obcowania z dziewczynami
- jestem zdecydowanie bardziej pewny siebie i bardziej rozmowny
- oszczędziłem sporo jak dla mnie pieniędzy

Postanowienia do zrealizowania na 2019 rok:
- przybrać na masie, bo miałem przytyć, a jedynie utrzymałem wagę
- nabrać masy mięśniowej, żeby klatka wyglądała normalnie, a nie jak szczurza
- znaleźć dobrych znajomych, dziewczynę
- spędzić sylwestra w gronie osób, którym naprawdę na mnie zależy
- czytać jeszcze więcej książek
- zmiana miejsca zamieszkania i pracy albo po prostu obecna praca na pełny etat, to się wyklaruje w niedalekiej przyszłości
- być bardziej cierpliwym
- nie zamknąć się w sobie i nie być cynicznym przez społeczne niepowodzenia zeszłego roku
- wybrać się na jakiś urlop za granicę by doświadczyć innych kultur albo kompletnie emigrować zarobkowo - patrz powyżej
- w dalszym ciągu nie palić ani nie próbować substancji psychoaktywnych (to akurat łatwe, ale jeszcze rok temu o tym myślałem jako o czymś fajnym)

Więcej rzeczy nie pamiętam, tych ani żadnych innych nie żałuję i zamierzam się poprawić.
Życzę Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i trzymajcie za mnie kciuki :)

#podsumowanie2018 #postanowienianoworoczne #wychodzimyzprzegrywu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 1