Wpis z mikrobloga

@grap32: zorientowalem sie ws c++ o ktorym wczesniej pisales zanim zmieniles komentarz. Najpopularniejsza wersja to 14 z 2014. Przy czym zawiera drobne zmiany wzgledem wersji 11 z... 2011.

Czyli ksiazki o C++ nowsze niz kwiecien 2014 powinny byc dobre (5 letnie) a nawet do pewnego stopnia 8 letnie.

Jednak c++ nie zmienia sie tak czesto by trzeba bylo kupowac co 2 lata nowa ksiazke. W sumie fajnie byc programista c++

Po
  • Odpowiedz
@tomaszs: Tak, C++11 to rewolucja w stosunku do większości książek. Ponadto, nie potrzebujesz kilku książek do jednego języka. Z tej listy polecam Accelerated C++ a później robić swoje projekty.
  • Odpowiedz
@tomaszs: dwa razy wypomniałeś mi edycję komentarza,

ale nie napisałem tego w kontekście c++, tylko takich bezsensownych pozycji, które nikt by nie chciał za darmo np. https://ebookpoint.pl/ksiazki/visual-basic-2008-warsztat-programisty-rod-stephens,vb28wp.htm

Poza tym jest tak ogromny ucisk na rynku tutoriali książkowych, że praktycznie co rok jest wydawanych po kilka sztuk kursu w danej technologii, a kupując jakieś szroty w dziedzinie programowania można bardzo się sfrustrować przez jakiś brak biblioteki, czy inne cechy środowiska programistycznego. Ja
  • Odpowiedz