Wpis z mikrobloga

Dzisiaj widziałem kilka par będąc w pracy i jak poszedłem na przerwę to tak tarłem oczy ze zdumienia, żem wyszedł po 15 minutach jak jakiś diabeł, a jak #!$%@? piekły.

W każdym przypadku laska była co najmniej HB i to od 7 wzwyż. Natomiast ci kolesie - ja #!$%@?. Zakola, okulary, mordy jakby im ktoś #!$%@?ł, no ja przy nich jestem piękny. Jedynie jeden był wysoki, ale wyglądał jak ciota. Reszta to karły. Na serio zaczynam powątpiewać w istotę wagi wyglądu i wzrostu. Jestem skłonny wierzyć, że rzeczywiście zainteresowania, charakter i pieniądze grają pierwsze skrzypce. #przemyslenia #przegryw #zwiazki #rozkminy #rozowepaski
  • 12
@stalowy126: Wiesz, trudno mi cokolwiek na Twój temat napisać, bo nawet siebie nie opisałeś.

Jeśli jesteś zabawny, to raczej zawsze masz plusa u kobiet, no chyba że trafisz na amatorkę patołobuzów.

Ja teraz też jestem sama. Trzeba jeszcze trafić na kogoś odpowiedniego, więc nie poddawaj się, szukaj ʕʔ
@stalowy126: Aha i jeszcze jedno. Nic nie odrzuca mnie od mężczyzn bardziej niż takie wyzywanie innych od, na przykład, "ciot". Popracuj może nad tym ()

Poza tym najbardziej "pedalskie" jest mówienie, że coś jest "pedalskie". Tak że ten tego, nie bój się różu, nie gryzie ʕʔ
@stalowy126: Okej, nigdzie nie stwierdziłam, że kogoś tu bezpośrednio obraziłeś. Po prostu z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że ludzie którzy się tak "wyrażają" w internecie, robią to również poza siecią.