Wpis z mikrobloga

@Lucider5: Tak, to jest orient bambino zegarek automatyczny (czyli można rzec mechaniczny, bo są inne rodzaje jeszcze mechanicznych, np nakręcane ręcznie koronką). Szukasz na CW, kupujesz za powiedzmy te 100 euro i wybierasz wysyłkę pocztą. Idzie sobie paczka 2-3 tygodnie i jak dotrze do Polski to przechodzi przez któryś WER, mój szedł przez WER Warszawa, i został odesłany do magazynu na kontrolę celną, i paczka była otwierana kontrolnie. W między
  • Odpowiedz
@Lucider5: na stronie normalnie płacę paypalem.

O patrz, z massdropa własnie dostałem e-mail, że można kupić orienta sun and moon (Cena ci się nie pokaże, mi pokazuje 199$ ):
  • Odpowiedz
@Marcowy_Kot: polecam takie zakupy. Oprócz potencjalnego VAT jest jeden problem - oficjalny serwis Orienta w PL nie uznaje gwarancji międzynarodowej jak kupisz z CW ( ͡° ʖ̯ ͡°) Miałem po ok miesiącu awarię, serwis umył ręce nawet pomimo tego, że z centrali orienta w Japonii napisali mi, że serwis w PL powinien naprawić. Nie był dla nich również przekonujący argument, że są wskazani w międzynarodowej karcie
  • Odpowiedz
@Deska_o0 a swiss army?


@OzaweNakashi: a nie możesz kupić czegos firmy której głównym towarem są zegarki a nie scyzoryki czy przepłacone ciuchy ?
W małym budżecie śmiało Adriatica czy Atlantic i masz solidny zegarek na lata, a zapewne dożywotnio.
  • Odpowiedz