Wpis z mikrobloga

Chyba jeden z najczesciej podrabianych zegarkow u chinczykow. Jesli chcesz to gowno kupic na allegro to zapewne jedt to #!$%@? z alieexpress. Lepiej dolozyc 100 i kupic bambino
@OzaweNakashi ja kiedyś wrzuciłem zdjęcie swojego armaniego i zostałem zjedzony w komentarzach. Fala hejtu wylana na mnie i mój zegarek była niewyobrażalna.

Ale mi się podoba w #!$%@?, jest wygodny, ładny i spełnia w 100% wymagania moje jako kogoś kto już parę zegarków miał. Jak ci się ten podoba to bierz
@OzaweNakashi: Według mnie to kupuj taki, który ci się podoba, tak jak @rivers666 radzi, bo na wypoku zaraz zegarmistrzowie zaczynają się spuszczać

-AAAAA KURŁA KUPIŁBYŚ ORJENTA W BO TO PRAWDZIWE ZEGARKI, PODKREŚLAM ZEGARKI SOM A NIE TE GUWNO.

-A OGUNIE TO DORZUĆ 17K I KUP OMEGĘ SPEEDMASTER TAKI JAK TOM HANKS TO JEST JIM LOVELL MIAŁ W APOLLO 13 TO JEST ZEGAREK ALBO ROLEKSA ZA 20 KOŁA JAK Klejnot Nilu

-KURŁA
@Tytanowy_Socjopata wcześniej ktoś pisał że Orient bambino powinien kosztować coś koło 600 zł a w Polsce jest droższy, z jakich stron można kupować taniej z zagranicy? Oprócz massdrop są jakieś strony typowo z zegarkami?
@Strejle: Więc lepiej kupić "PRAWDZIWY ZEGAREK Z PRAWDZIWYM MECHANIZMEM" który będzie robił to samo co nawet ta chińszczyzna, ale dodatkowo zamiast kwarcu czy tam czego będzie miał ultraskomplikowany mechanizm, mimo że nie będzie się to noszącemu podobało na ręku?
To jest jak z autami - komuś podoba sie linia nadwozia i wnętrze, pyta na mirko, a tam jeb 20 komentarzy że "kurła co ty kupujesz przecież to chińszczyzna, kupiłbyś
@tellet: kupuj kwarca napisalem ze bulova ma kwarce w jego budzecie z szafirem i z lepszych materialow. Akurat mechanizm kwrc w garniturowcu jest na plus w takim budzecie bo pozwala splaszczyc zegarek do -10mm. Na automat w przedziale 8mm musisz miec min2k
@Marcowy_Kot to jest mechaniczny tak? W Polsce koło 1000 złotych, skąd się biorą takie różnice? I jak to wygląda z vatem, ty płacisz, sklep wysyła przesyłkę, dociera do Polski i przejmuje ja urząd celny który wysyła ci papier że masz zapłacić za za przesyłkę, płacisz i wtedy przesyłka leci dalej do ciebie?