Wpis z mikrobloga

Wszyscy mają podsumowania - mam i ja. Ponad 25 tys. km, ergo plan minimum rowerowy osiągnięty. To już 6 rok bez przerwy z codziennymi "treningami", czy to rower, czy biegnie. W tym też roku zamknąłem całą Polskę, wszystkie 2479 gmin moje po 5.5 roku zbierania i 4 wyprawach dookoła Polski. Mój rowerowy cel życia skończył się po 5 latach, zamiast 20 jak planowałem i co tu teraz robić?! Co miłe to pierwszego dnia tej ostatniej wyprawy, na trasie do Wawy, udało mi się zebrać ponad 20 osób z Krakowa i okolic, a także ponad 10 z Warszawy. Sporo z tych osób zrobiła swoją życiówkę 400km. W przyszłym zapraszam na podobną wyrypę do Warszawy przez Rzeszów 500+km.

Jeden świetny towarzyski (w 12 osób) wypad w Alpy włoskie i austriackie, gdzie z @bynon robiliśmy wszystko, żeby zjechać najniżej jak się da i tym samym zrobić życiówkę podjazdu 2235m na Timmelsjoch (2509m), a także najwyższy punkt jak do tej pory 2798m na Ötztal Glacier Road. No i rekord prędkości 93.42km/h, więc jeszcze ciut do 100km/h brakuje.

Bardzo fajna 600-tka nad morze z @Mortal84 @Cymerek. Równie elegancki 500km wypad na "pizzę" do Zielonej Góry z @rdza @Cymerek @theDOG @radoslaw-szalkowski. Urodzinowe 400km w ujemnych temperaturach - pamiętne. Trochę innych 400km, kilkanaście 300+km. Wspaniały był to rok nie zapomnę go nigdy.

@Cymerek i @Mortal84 jak co roku najwierniejszymi kompanami i proszę tego nie popsuć!

Coś tam zacząłem biegać, parę razy udało się półmaraton. W 2019 pewnie i maraton się w końcu zmieści. Rowerowych planów też jest sporo. Wszystkie one mają jakiekolwiek szanse na spełnienie jak zdrowie pozwoli, czyli trzeba kciuki trzymać za brak kontuzji, a Achilles i kolana nadal pobolewają.

V wyprawy dookoła Polski w 2019 roku nie będzie, ale mam/mamy już trochę planów. Kogo to nie nudziło do tej pory to i w tym roku coś pod tagiem poczyta.

#metaxynarowerze
Pobierz metaxy - Wszyscy mają podsumowania - mam i ja. Ponad 25 tys. km, ergo plan minimum ro...
źródło: comment_20OP9CJpQ8VotSqSk3YrQ0HP2MUqScCp.jpg
  • 82
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@metaxy: tylko z tym maratonem to tak z głową, bo ja zrobiłem pierwszy w zeszłym roku, pomimo dużego stażu biegowego i wiem że to nie jest tylko dwa razy dłuższy półmaraton
@metaxy: Tera #zaliczsolectwo! Albo dokładniej te gminy zaliczać, fotka przy każdym urzędzie gminy, to by na dłużej starczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widziałem, że było czasami takie zaliczanie 5 metrów w głąb gminy i w tył zwrot, no gdybym zasiadał w komisji gier i zakładów zaliczgmine.pl, to bym miał wątpliwości zaliczyć taką gminę (σ ͜ʖσ)

Cyferki kozak, ciekawe
tylko z tym maratonem to tak z głową, bo ja zrobiłem pierwszy w zeszłym roku, pomimo dużego stażu biegowego i wiem że to nie jest tylko dwa razy dłuższy półmaraton


@lilafro: wiem, wiem. Tak jak 1000km na rowerze, to nie 2x500km. Będę grzecznie się przygotowywał.

Widziałem, że było czasami takie zaliczanie 5 metrów w głąb gminy i w tył zwrot, no gdybym zasiadał w komisji gier i zakładów zaliczgmine.pl, to bym
jakie to uczucie jechać 93km/h na rowerze? Oczy nie zalewają się łzami od pędu powietrza?


@skydancer: Ciekawe. W okularach chyba nie było takiego problemu, ale nie pamiętam, bo... Strach trochę. Był plan i możlwość zrobić tam 100km/h, ale wiało w twarz i nie znaliśmy tej trasy, a był zakręt i trochę szacunek do życia wziął górę.
@metaxy: Gratuluję wyników i motywacji.

To już 6 rok bez przerwy z codziennymi "treningami", czy to rower, czy biegnie.


Nie sądzisz, że powyższe może być przyczyną Twoich kontuzji? Wszak organizm potrzebuje odpowiedniego czasu na regenerację mięśni, więzadeł, ścięgien.
Nie sądzisz, że powyższe może być przyczyną Twoich kontuzji? Wszak organizm potrzebuje odpowiedniego czasu na regenerację mięśni, więzadeł, ścięgien.


@bad_cyclist: Może tak być. Ale nie każdy dzień jest treningiem. Niektóre są "treningiem" i wyjściem tylko na parę km, bo dla mnie to bardziej kwestia mobilizowania się i rytmu. Jak idę codziennie, to trudniej sobie odpuścić, bo mi się nie chce. Po prostu każdy dzień jest nastawiony, że choćby na chwilę, ale