Wpis z mikrobloga

Wszyscy mają podsumowania - mam i ja. Ponad 25 tys. km, ergo plan minimum rowerowy osiągnięty. To już 6 rok bez przerwy z codziennymi "treningami", czy to rower, czy biegnie. W tym też roku zamknąłem całą Polskę, wszystkie 2479 gmin moje po 5.5 roku zbierania i 4 wyprawach dookoła Polski. Mój rowerowy cel życia skończył się po 5 latach, zamiast 20 jak planowałem i co tu teraz robić?! Co miłe to pierwszego dnia tej ostatniej wyprawy, na trasie do Wawy, udało mi się zebrać ponad 20 osób z Krakowa i okolic, a także ponad 10 z Warszawy. Sporo z tych osób zrobiła swoją życiówkę 400km. W przyszłym zapraszam na podobną wyrypę do Warszawy przez Rzeszów 500+km.

Jeden świetny towarzyski (w 12 osób) wypad w Alpy włoskie i austriackie, gdzie z @bynon robiliśmy wszystko, żeby zjechać najniżej jak się da i tym samym zrobić życiówkę podjazdu 2235m na Timmelsjoch (2509m), a także najwyższy punkt jak do tej pory 2798m na Ötztal Glacier Road. No i rekord prędkości 93.42km/h, więc jeszcze ciut do 100km/h brakuje.

Bardzo fajna 600-tka nad morze z @Mortal84 @Cymerek. Równie elegancki 500km wypad na "pizzę" do Zielonej Góry z @rdza @Cymerek @theDOG @radoslaw-szalkowski. Urodzinowe 400km w ujemnych temperaturach - pamiętne. Trochę innych 400km, kilkanaście 300+km. Wspaniały był to rok nie zapomnę go nigdy.

@Cymerek i @Mortal84 jak co roku najwierniejszymi kompanami i proszę tego nie popsuć!

Coś tam zacząłem biegać, parę razy udało się półmaraton. W 2019 pewnie i maraton się w końcu zmieści. Rowerowych planów też jest sporo. Wszystkie one mają jakiekolwiek szanse na spełnienie jak zdrowie pozwoli, czyli trzeba kciuki trzymać za brak kontuzji, a Achilles i kolana nadal pobolewają.

V wyprawy dookoła Polski w 2019 roku nie będzie, ale mam/mamy już trochę planów. Kogo to nie nudziło do tej pory to i w tym roku coś pod tagiem poczyta.

#metaxynarowerze
metaxy - Wszyscy mają podsumowania - mam i ja. Ponad 25 tys. km, ergo plan minimum ro...

źródło: comment_20OP9CJpQ8VotSqSk3YrQ0HP2MUqScCp.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
W przyszłym zapraszam na podobną wyrypę do Warszawy przez Rzeszów 500+km.


@metaxy: o to może uda mi się podłączyć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Dziewczyna wstawi słabe cycki, albo krzywy ryj i dostaje więcej xd +=/=+


@szczypawka: więcej jest fanów cycków niż obcego gościa na rowerze. Nie dziwi mnie to i jakoś nieprzesadnie przeszkadza.

o to może uda mi się podłączyć ( ͡º ͜ʖ͡º)


@gato: może nawet dość podobnie jak w tym roku pojedziemy, bo chcę wschodnią stroną Wisły. Tylko bliżej Wisły właśnie, a nie na Garwolin.
  • Odpowiedz
przyszłym zapraszam na podobną wyrypę do Warszawy przez Rzeszów 500+km


@metaxy: o to może mi się uda w waszej grupie zabrać, bo też się wybieram w taką wycieczkę w tym roku.
  • Odpowiedz
o to może mi się uda w waszej grupie zabrać, bo też się wybieram w taką wycieczkę w tym roku.


@civi88: zapraszam, będę wołał globalnie gdzieś w środku sezonu. Bo pogoda to jedno, a forma tłumu to drugie.
  • Odpowiedz
@metaxy: Dokładnie tak kolego, Rosnowo - zaplecze mieszkalne byłego 9 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego (wcześniej 26 PLM) stąd samolot-pomnik (mieszkałem zaraz obok niego). Widzę, że dalej jechałeś wzdłuż byłej już 24 Bazy Lotniczej.
Pozdro cumplu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ta rozbrajająca szczerość w okolicach Mostowa.


@metaxy: Widzę, że jechałeś przypuszczalnie drogą od Drzewian. Istny skansen. Ostatni remont był tam bodaj w latach 80tych, w czasach świetności wyżej wspomnianego Pułku Lotniczego, a to dlatego że na niej znajduje się Drogowy Odcinek Lotniczy - zauważyłeś pewnie kilka km przed Mostowem niezwykle szeroką jezdnię z dużymi zatoczkami na każdym końcu, zupełnie w środku lasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz