Wpis z mikrobloga

-XXI wiek
-ludzie wciąż n--------ą fajerłorkami w środku nocy strasząc zwierzęta i budząc osoby takie jak ja, które nie świętują rozpoczęcia nowego roku.

Mój kot zeszczał się w nocy ze strachu. Mam szczerą nadzieję, że reszta Polski pójdzie za przykładem Warszawy i zakaże tego grubiaństwa.
#takaprawda #sylwester #sylwesterzwykopem #bekazpodludzi #gownowpis #2019
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Żal mi futrzaka.

@Nolongerhuman: Mi też go żal, że ma właściciela, który o nim nie pomyśli i się nim nie zajmie. Przecież są leki uspokajające, wystarczy pójść do weterynarza i spytać. Ale niech się biedny trzęsie i boi, bo właściciel nie podumał
  • Odpowiedz
@Smieszeg_Kiler jakby to było 15 minut to luz. Niech walą wszystkim czym się da. Ale wygląda to niestety tak, że średnio od wigilii co 5 minut słychać petardy. A w sylwestra to już w ogóle paranoja. Strach wyjść z domu bo przecież nikt nie patrzy gdzie rzuca te swoje durne petardy. Długotrwałe huki to nie tylko kwestia kotków i piesków, ale też małych dzieci czy osób z nadwrażliwością słuchu (np. osoby
  • Odpowiedz
@Nolongerhuman rany, jakie tu są dzbany. Od osób które będą Cię ponizaly, do osób które szlakują mieszkańców blokowisk. Jestem ciekawy czy większość tych maruda też taka idealna jest, wszystko ma obcykane, nigdy nie popełniają błędów czy też na wszystko mają jasne klarowne odpowiedzi. Wszystko obśmieją, zaczną sobie jeden z drugim przyklaskiwać. Dzicz
  • Odpowiedz