Wpis z mikrobloga

-XXI wiek
-ludzie wciąż n--------ą fajerłorkami w środku nocy strasząc zwierzęta i budząc osoby takie jak ja, które nie świętują rozpoczęcia nowego roku.

Mój kot zeszczał się w nocy ze strachu. Mam szczerą nadzieję, że reszta Polski pójdzie za przykładem Warszawy i zakaże tego grubiaństwa.
#takaprawda #sylwester #sylwesterzwykopem #bekazpodludzi #gownowpis #2019
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A ja mam nadzieje ze wszyscy przestana jezdzic samochodami. Bo ja zazwyczaj spie i mnie budza. A mojego kota rozjechali.

Śpij dalej i nie pisz tu tak p------------h przemyslen. Bede strzelal wiec jeszcze poczekasz sobie na te zajebiste czasy ciszy :p
  • Odpowiedz
-XXI wiek

-ludzie wciąż n--------ą fajerłorkami w środku nocy strasząc zwierzęta i budząc osoby takie jak ja, które nie świętują rozpoczęcia nowego roku.


XXI wiek, koty sąsiadów nadal mi srają i szczają w ogródku, ich mocz wypala trawę i potem nic nie chce tam rosnąć. I srają, strach dzieci na trawnik wypuścić.
XXI wiek, jak ciepło koty sąsiadów wygrzewają się na dachach naszych aut, a jak zimno na maskach kiedy silniki jeszcze ciepłe. Domyśl się jak lakier jest porysowany od pazurów.

Twój
  • Odpowiedz
@dziecielinapala: Zwierzęta w blokach doskonale sobie radzą, a na pewno koty (niektóre rasy psów pewnie nie). Kotów w ogole nie powinno się wypuszczać ze wzgledu na a) są szkodnikami i mordują dzikie zwierzęta b) same są narażone na niebezpieczeństwa
  • Odpowiedz
@morteusz: xDDD Kot domowy to zwierzę domowe a nie żbik czy inny lew. To, że koty dobrze czują się w mieszkaniach to fakt. Faktem są też zagrożenia czyhające na koty wychodzące. Faktem jest też, że są potężnymi szkodnikami i nie można pozwalać żeby mordowały miliony dzikich zwierząt.
  • Odpowiedz