Wpis z mikrobloga

Z racji, że dziś dzień całorocznych podsumowań, chyba każdy myśli o tym co się działo przez ostatnie 12 miesięcy. Ja podsumowuje ten rok jako najtrudniejszy w moim życiu, ale i bardzo kształtujący. Kończę go z pozytywnym nastawieniem, którego tak brakowało mi na jego początku.

- z duma mogę powiedzieć, ze po roku walki pokonałam depresje
- po pół rocznej terapii widzę wiele zmian w sobie na lepsze i nie tracę zapału żeby ciagle o siebie walczyć
- straciłam prace, pół roku podnosiłem się z kolan na L4 by później powrócić i zacząć świadomie podejmować decyzje związane z praca
- poznałam wiele ciekawych ludzi, którzy nie raz mi pomagalii
- udało mi się wesprzeć chodź paru z was, co dla mnie jest ogromnym sukcesem
- no i przeżyłam swoją pierwsza w życiu #afera na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mireczki i Mirabelki, szczególnie spod tagu #przegryw (tak wiem, ze sama teraz rzucam sobie kłody pod nogi xD) życzę wam wszystkim w nadchodzącym roku wiele szczęścia i wytrwałości.

Mimo, ze mój tag #wezsielecz powoli umiera śmiercią naturalna, bo wielkich sensacji już tu nie ma, cieszę się ze mogłam być z wami i ze wy byliście ze mną.

Z fartem mordeczki! () Bawcie się dziś szampańsko!

#sylwester #oswiadczenie i już nie #depresja :)
  • 38
@BzdziagwaLujka szczęśliwego Nowego Roku Mirabelko! Z jednej strony bardzo się cieszę, że ten tag umiera, bo to znaczy, że terapia odniosła skutek, ale z drugiej będzie mi brakowało tych wpisów. Napisz czasem na tagu co u Ciebie i trzymaj się()