Wpis z mikrobloga

Nic mnie bardziej nie irytuje jak "zwyczaj" ściągania butów kiedy kogoś odwiedzam. Unikam takich odwiedzin. Buty to część mojego stroju kiedy przychodzę z wizytą.

A już zupełnie żenująco wyglądają zdjęcia z imprez sylwestrowych, czy urodzinowych gdzie odp*lone kobietki zasuwają w samych rajtuzach.

Ja podziękuję. Bawcie się dzieci w swoim towarzystwie - beze mnie.

https://kobieta.onet.pl/zdejmowanie-butow-w-domu/jezcb3

#oswiadczenie #takaprawda #modameska #modadamska

Powinniśmy zdejmować buty podczas odwiedzin, czy nie?

  • Tak 85.1% (3158)
  • Nie 14.9% (551)

Oddanych głosów: 3709

  • 168
Brakuje najbardziej racjonalnej odpowiedzi. Jeśli właściciel domu/mieszkania wymaga zdjęcia butów - zdejmujesz buty. Jak jemu/jej wszystko jedno - nie zdejmujesz. Idąc do kogoś w gości musisz respektować warunki domu, do którego wchodzisz.


@kowzan: NIe brakuje. Była. Ale taka już specyfika mikrobloga, że nikomu się nie chce czytać całego wątku. W sumie nie dziwię się.
@motaboy jedyne buty, których nie miałbym zamiaru ściągać to garniturowce, gdybym był ubrany w garnitur. A ogolnie to w moim mniemaniu dużo zależy od aury na zewnątrz - jak jest sucho i buty są czyste to nie ma problemu. Gorzej jak jest tak jak teraz, czyli deszcz, chlapa i inne gówna. Wycieraczka nie zda się na nic. A mam bardzo ładny i jasny dywan w pokoju i chyba zatłukł bym...