Wpis z mikrobloga

Dziękuję ci @Hannahalla za przypomnienie, że @LadyMartini według @LadyMartini to 8-9/10 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

no tak obiektywnie rzecz ujmując raczej 2-3/10 xD

#rozowepaski #igrzyskaatencjuszek #logikarozowychpaskow

dawno się tak nie ubawiłem xDDD serio dziękuję @Hannahalla ()
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arachnofob: W takim razie ja też mam pecha z facetami - pewnie dlatego nigdy nie byłam w związku. ¯\_(ツ)_/¯
Ale wiesz co? Wydaje mi się, że dobrych ludzi nie spotyka się codzienne, a jeszcze rzadziej spotkać kogoś, kto jest dobrze dopasowany. Po prostu jak coś jest czymś deficytowym, to z samej definicji będzie trudno to znaleźć. Tylko czy ze względu na ten 1% tych wartościowych osób, nie warto traktować innych
  • Odpowiedz
Może akurat w taki sposób sprawi się, że łatwiej będzie dotrzeć do jakiejś cennej kobiety? :)


@PanzerPantherka: zwróć uwagę na jedną rzecz...

każda szlaufa mówi o sobie - jestem wyjatkowa 8-9/10 i zasługuję na traktowanie jak księżniczka

już samo to pokazuje mi, że nie jest i nie zasługuje xDDD dlatego mam taką bekę z atencjuszek 2/10
  • Odpowiedz
każda szlaufa mówi o sobie - jestem wyjatkowa 8-9/10 i zasługuję na traktowanie jak księżniczka. już samo to pokazuje mi, że nie jest i nie zasługuje xDDD dlatego mam taką bekę z atencjuszek 2/10


@Arachnofob: A nie możesz przejść obok tego obojętnie albo zwrócić kulturalnie uwagę jeśli rzeczywiście na innych spogląda z góry i tak innych traktuje/wypowiada się o nich? Jeśli tego nie robi i tylko ma takie zdanie o
  • Odpowiedz
@PanzerPantherka: Powinnaś wiedzieć, że na pewnym etapie życia, mężczyźnie przestaje zależeć na tym, aby być w związku i mieć jakąkolwiek kobietę obok siebie.
Serio.

To nie jest kwestia powodzenia czy zainteresowania ze strony kobiet. Po prostu człowiek zaczyna rozumieć, że życie polega na czymś innym.

Ponadto mężczyzna, który reprezentuje sobą coś więcej niż przeciętni, nie będzie poświęcał się dla kobiety i obniżał swoich wymagań tylko po to, aby z
  • Odpowiedz
@Faraday: Tylko mi nie tyle chodziło o wizję związku, a o "zwykłe" traktowanie kobiety jako czującego człowieka. Kobieta mi musi służyć tylko zaspokajaniu seksualnym, ale może też być po prostu dobrą koleżanką czy zwykłą przypadkową osobą, z którą spędzi się trochę czasu.
  • Odpowiedz