Wpis z mikrobloga

Dziękuję ci @Hannahalla za przypomnienie, że @LadyMartini według @LadyMartini to 8-9/10 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

no tak obiektywnie rzecz ujmując raczej 2-3/10 xD

#rozowepaski #igrzyskaatencjuszek #logikarozowychpaskow

dawno się tak nie ubawiłem xDDD serio dziękuję @Hannahalla ()
  • 25
@AtanzyBazakbal ale ja jej nie bronię mieć wysokiej samooceny, może jest fajną, miłą inteligentną osobą

ale jeżeli chodzi o atrakcyjność fizyczną to po pijaku mając do wyboru zwalenie sobie konia gdzieś w zaszczanym, zarzyganym kiblu wolałbym to zamiast z lufą przy skroni wyruchać ją xD bo takie 2/10 to by mi się śniło po nocach...
Jestem różowym paskiem to po pierwsze. XD

A po drugie, to dlaczego za punkt honoru przyjąłeś sobie w tak prostacki sposób wytykanie czyjejś samooceny związanej z tak subiektywną sprawą jak wygląd?


@PanzerPantherka:

po 1 - brak paska więc jak jesteś różowa wcale mnie już nie dziwi twoja postawa
po 2 - wolny kraj, wolność wyrażania poglądów i wolność w sposobie ich wyrażania
po 3 -
ona subiektywnie ocenia swój wygląd -
wam się serio wydaje, że faceci przejmują się co laski o nich myślą? xDDD


@Arachnofob: Jeśli facetowi będzie zależało na emocjonalnej bliskości z jakąś dziewczyną, to powinien się tym przejmować. Jeśli woli płacić za czyjeś usługi lub podchodzić do seksu przedmiotowo, no to nie musi, ale to zupełnie inna kwestia.
Jeśli facetowi będzie zależało na emocjonalnej bliskości z jakąś dziewczyną, to powinien się tym przejmować. Jeśli woli płacić za czyjeś usługi lub podchodzić do seksu przedmiotowo, no to nie musi, ale to zupełnie inna kwestia.


@PanzerPantherka: najbardziej szczerą relacją między facetem a nie spokrewnioną z nim kobietą to relacja między dziwką a klientem

i z perspektywy czasu wiem już, że lepiej inwestować pieniądze niż czas, emocje, zaangażowanie, pieniądze, uczucia w zalegalizowaną
@Arachnofob: Przykro mi, że doświadczałeś takiego traktowana ze strony kobiet, ale pamiętaj, że ludzie są różni i jeśli pewna grupa kobiet okaże się mieć określony charakter, wcale nie musi oznaczać, że inne będą podzielać jej nastawienie do ludzi. Mnie też faceci krzywdzili i co? Mam teraz uznać na podstawie moich doświadczeń, że wszyscy są tacy? To by było przecież absurdalne. XD
Mam teraz uznać na podstawie moich doświadczeń, że wszyscy są tacy? To by było przecież absurdalne. XD


@PanzerPantherka: nie mówię, że wszystkie kobiety takie są, ale jeżeli na 40 spotkanych kobiet + doświadczenia znajomych i ich opowieści i doświadczenia z żonami tylko 4 były normalne z czego tylko 1 to była polka to o czym to świadczy? że ja mam jakiegoś wyjątkowego pecha? czy może o tym, że to polki są