Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ludzie ktorzy chca popelnic #samobojstwo nie zastanawiaja sie co jest po smierci ?
Odnosze takie wrazenie ze sie tego nie boja.. nie mysla o tym...

#pytanie #religia #przegryw #depresja #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy ludzie ktorzy chca popelnic #sa...
źródło: comment_qcWKLAQoeohcduf32mhRDmqwSCXykZh5.jpg
  • 21
@wpiotr2221 niektórzy na pewno. większość jednak chyba chce po prostu oderwać się od tej rzeczywistości i nawet, jeżeli myślą o tym, co znajdą po śmierci, to jest im to obojętne. ważne po prostu, by stąd odejść, nieważne gdzie.
@AnonimoweMirkoWyznania dobra, przecież 2x próbowałem to powiem
Zastanawiałem się nad tym może w 10%, w 90% nad tym jakie piekło w mojej rodzinie to spowoduje - rozpacz plus obwinianie się nawzajem.
Samobójcy są raczej tak załamani/ zdenerwowani/ pod wpływem alkoholu, że tuż przed samym aktem zbytnio nie rozmyślają. Wyobraź sobie borowanie zęba/ leczenie kanałowe bez znieczulenia - ludzie na krawędzi doświadczają takich emocji przez długi czas, nieraz wiele lat, nieraz bez przerw
@AnonimoweMirkoWyznania: ja miałem kiedyś sen ze popełniłem samobójstwo... potem mój duch żył dalej na tym świecie... z tym ze był to tak jakby inny wymiar w którym bylen tylko ja, czasami prześwitywalo mi to co sie dzieje w świecie normalnym ale tak to wszędzie wokół była przerażająca pustka