Wpis z mikrobloga

jechaliśmy dziś rano pociągiem z ziomeczkami @Szrlh @dwojra @Mesmerised @CZARNOKSIEZNIK_WIZZY @Lusus_Naturae do Krakowa. siedzieliśmy sobie kulturalnie w swoim przedziale i piliśmy sopliczkę. byliśmy cicho, nikomu nie wadziliśmy. oczywiście jakiemuś konfidentowi musiało coś przeszkadzać i ostatecznie nasza podróż skończyła się tak, że wywalili nas z pociągu w eskorcie policji. jesteśmy teraz na stacji w Skierniewicach i czekamy na następny pociąg. czy możemy złożyć skargę do PKP? #gownowpis #pkp #kolej #kiciochpyta
  • 206
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kwasnydeszcz: nie wiem co wy tam musieliście robić, ja jechałam pociągiem i miałam obok siebie grupke imprezowiczów, co cały przedział polali wódą i po prostu poszli do innego i konduktor ich z pociągu nie #!$%@?ł, a was za picie soplicy na 6 i kulturalne zachowanie tak? xxxD oh, za kulturę też was wyprowadzili w eskorcie policji
@kwasnydeszcz: W pociągu jest zakaz spożywania alkoholu. Powiem tak: Wy umieliście sie zachować. Ale akurat będą jechać sebki, którzy po alkoholu nie potrafią się zachować i Cię np zaczepiać a Ty będziesz trzeźwa. I co? Pierwsze co to uderzysz do konduktora. B. dobrze.
@kwasnydeszcz: Najwyższego rodzaju patola. Pociąg to nie miejsce na spożywanie alkoholu. Nikt nie czuje się komfortowo, gdy ktoś w jego towarzystwie w pociągu chleje wódę albo piwo. Takie napoje dają same z siebie bardzo mocny zapach, nie przystoi. Chcieliście napić się piwka to trzeba było iśc kulturalnie do wagonu barowego i tam zamówić sobie piwko.

Zresztą, jak mnie #!$%@? jak jadę z pracy np. do Wawy czy Gdańska, chce sobie poczytać