Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi jeszcze, co was to boli, że kobiety uprawiają seks? XD Jak dziewczyna uprawia seks na 1 randce z Tindera i zaliczyła w ten sposób 20 facetów, co was to obchodzi? XD Że ma potem nie płakać jak zaciąży i ktoś ją zostawi? No i dalej, to jest jej problem a nie jakichś anonków z którymi nie miała nigdy do czynienia, więc powtórzę - co was to boli? XDD
#klaudiusz #tinder #badoo #przegryw #stulejacontent
  • 118
@whiteglove: #!$%@? błagam, niech ktos napisze faq i zrobi bota który będzie do każdego posta pod tym tagiem linkował do tego faq. Ziomeczku uzyj takiego kółka na myszcze i przescroluj nizej tak znajdziesz 30 postów o podobnej tematyce i mozliwe ze odpowiedzi(ludzie sa zmeczeni pisaniem tego samego co 5 minut dla kazdego białorycerza, juz nie mówiąc o tym, ze czesc spi) Sam odpowiadalem kilka razy na cos podobnego(mozna to uznac za
Nie raz tak mialem ze laseczka pisała chamsko to mowiłem do niej wprost „nara szmmmatooOo” XD


@NECRO_STALKER: i to była ta 10/10? Zresztą jest mnóstwo facetów którzy zniosą każde upokorzenie pajacując przed super laską, więc nawet jeśli byłbyś wyjątkiem to nic nie zmienia
@whiteglove: symetria informacji. Wycena produktu.Wypierdziany samochod po niemcu chcesz jako nowke sprzedawac?

Kobiety na tinderach powinny miec podstemplowany przeglad techniczmy - jakosc zdrowia, prowadzenie sie, a nie 200 zdjec mordy.
Kiedys byly przeszkolone kobiety ktore sprawdzaly cycki, zeby i inne czesci ciala przy kandydatkach na zone
@whiteglove: Dlaczego udają, czy dlaczego boli? Udają, bo chcą uchodzić za lepsze niż przeciętny szlauf, a boli, bo myślisz, że poznałeś wartościową kobietę, a tak naprawdę szlaufa, który na pierwszej randce skakał na bolcu Seby, a ciebie zwodzi, bo ona przecież taka nie jest! A jest.
@Polkopsky no a co mam ci odpowiedziec?

@grypa-grypowska po co?

@Blaskun dużo takich kobiet poznałeś? Może trzeba szukać gdzie indziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@andriankowalski13 nie jest dobre, bo...? Lepiej, jak ludzie będą na siłę w nieszczęśliwych związkach? Podane przez ciebie przykłady to po pierwsze religijni ludzie (szybciej zaakceptują pozostawanie w związku, który ich nie satysfakcjonuje, bo bozia nie pozwala się rozwieźć), a po drugie starsi (dawniej mało
@Blaskun jeżeli wszystkie które poznałeś kłamały, no to albo szukasz nie tam gdzie trzeba, albo sprawiasz takie wrażenie, że boją ci się powiedzieć że miały wcześniej dwóch chłopaków i uprawiały już wcześniej seks XD
@whiteglove: Znowu antyklerykalne brednie, drugi raz je już zaobserwowałem w twoim wydaniu. Religijność mało ma wspólnego z duchowością, a więcej z poszanowaniem wspólnoty, hierarchii myśli i ducha, ładu w życiu osobistym i publicznym.

Spłycanie religijności do 'boziowych' żartów to gimnazjada okrutna, znakomity dowód popierający moją tezę, iż mieć opinię na każdy możliwy temat się nie opłaca, bo zazwyczaj nie będzie to nic ciekawego, a tylko nada człowiekowi opinię jazgotliwego typa.
@whiteglove: Nie mam na punkcie dziewictwa. Na punkcie hipokryzji i udawania kogoś innego już tak.
Nadal nie wiem czemu kłamią, bo na pewno nie dla tego co mu wkręcają, że nie są takie jakie są.
@whiteglove po prostu bo nie uprawiają z nimi tego seksu xd przecież to marzenie każdego faceta, by mieć seks w łatwy sposób. Tylko oni go nie mają w ogóle dlatego szukają dziewicy, wymyślają jakieś teorie, wyzywają od #!$%@? xd moim zdaniem kobieta sama powinna wiedzieć, że nie powinna dawać dupy byle komu, bo tylko ją to emocjonalnie burzy. Każda laska jaką znam i dawała dupy to szukała wielkiej miłości, tylko nie mogła
@whiteglove: tylko się ośmieszasz takimi wpisami.
Nie dlatego, że cała akcja ci się nie podoba, tylko dlatego, że w ogóle nie rozumiesz o co w niej chodziło.
Ja tam tego nie popieram, bo oszukiwanie ludzi średnio mi się podoba, ale jakieś tam powody jednak były do zrobienia tego wszystkiego. A było juz tłumaczone wielokrotnie. Hasło-klucz to "hipokryzja".
I oczywiście..1000 ludzi będzie miało to w dupie i pójdzie dalej, ale w kocu
@Lucjan_D: "...tylko podnosi swoją godność poprzez czynienie siebie wartościowym dla innych, choćby przez naukę rzeczy tak prozaicznych, jak produkcja domowych konfitur.

Poranny lodzik nie jest podstawą udanego związku, ale poranna grzanka wysmarowana dżemikiem już tak."

Mamy 21 wiek, facet tez moze uczynic siebie bardziej wartosciowym dla innych przez nauke robienia dzemiku, jesli mu na nim zalezy.

Ja tam wole spedzic moj czas na podrozach, w gorach, nauce kolejnego jezyka obcego, nawet
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@whiteglove: boli mnie, że normalni, pracujący i płacący mnóstwo pieniędzy w podatkach ludzie potem np. nie mogą dostać się do żłobka, bo samotne matki mają z jakiegoś powodu pierwszeństwo.
Boli mnie że udają cnotki przy mnie i chcą żebym pajacowal, wciskają mi piardy o charakterze, a jak przydzie przystojniak to w 10m są na kolanach


@Polkopsky: i jeszcze pozwalają, żeby je opluł i obraził ( ͡° ͜ʖ ͡°)