Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi jeszcze, co was to boli, że kobiety uprawiają seks? XD Jak dziewczyna uprawia seks na 1 randce z Tindera i zaliczyła w ten sposób 20 facetów, co was to obchodzi? XD Że ma potem nie płakać jak zaciąży i ktoś ją zostawi? No i dalej, to jest jej problem a nie jakichś anonków z którymi nie miała nigdy do czynienia, więc powtórzę - co was to boli? XDD
#klaudiusz #tinder #badoo #przegryw #stulejacontent
  • 118
@Mona87: Kuchnia to fundament ogniska domowego, i to nie bez kozery. Jeść ludzie będą zawsze i zawsze wykształcą jakiś emocjonalny stosunek do tego, co jedzą, z kim, w jakiej atmosferze, i tym podobne. Umiejętność konsekwentnego umilania tej codziennej konieczności jest dalece przydatniejsza niż dziesiąty bezwartościowy język obcy na A2, czy dowolny tani bilet w dwie strony Ryan Airem.

Twoim problemem jest egoistyczna postawa - a niech się facet dżemów nauczy, jeżeli
@#!$%@?: Wielce zazdrościłem zawsze mojemu ojcu tego, jak mile spędzał z matką czas w kuchni, nie planując żadnego samorozwoju, nie dyskutując na ważkie tematy, nie będąc Kimś - najzwyczajniej ona coś pitrasiła, a on naprawiał inne coś na rozłożonej gazecie, a przy tym sobie gadali o niczym. I zawsze uśmiechnięci! Zgroza.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Suheil-al-Hassan to co cię obchodzą laski które dają na prawo i lewo

Ja też się nie interesuję Oskarkami z klubów, którzy jednego wieczoru obracają pięć panienek

@whiteglove:

Tylko że oni sie z tym nie kryją a laski mowia "walcz o mnie " nie dam Ci przez rok " a po 5h siedza chlopowi na knadze XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@McDermott to są twoje dziwne przekonania o świecie albo urojenia, przecież są laski i to całkiem sporo (choćby w klubach xD) które wprost dają do zrozumienia że chcą cię tu i teraz

@whiteglove: Ty oceniasz laski w klubie sa latwe z definicji i daja kazdemu a ja oceniam te z tindera którym mózg do pieroga odpływa bo piekna facjata/cialo a tak to sie "szanuje" xD facet na tin wali bez ściemy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@whiteglove: bo przynajmniej facet sie nie czai czy laska 2/10 czy 10/10, dazy do #!$%@? a kobieta jak facet 1-8/10 to miesiac kawy odmowi a 9-10/10 to da dupy obcemu po 3h XD blagam. Hipokryzja lvl mocno
@McDermott: gdzie hipokryzja? Przecież sam właśnie pokazałeś jak to działa - jak typ się jej mniej podoba, to będzie się zastanawiać, a jak jest 10/10 to nie ma co się zastanawiać, od zawsze tak było, jest i będzie, teraz odkrywasz jak działa świat? XD
@Lucjan_D: Twoim problemem jest to, ze uwazasz, ze stwarzanie milej atmosfery w domu przez kobiete dla faceta powinno byc priorytetem kobiety. Ale te czasy juz minely.

I sie ciesze ze swojej egoistycznej postawy, dzieki niej znalazlam faceta, ktory pasuje do mnie idealnie. Rownie wyksztalcony, mieszkal w wielu krajach, ambitny, tez lubi podroze oraz ineligentne rozmowy.
A nawet jesli nic z tego nie wyjdzie - wole byc sama, niz z kims kto