Wpis z mikrobloga

  • 11
@Jamniczek97 Powodzenia! Z kwiatami to jednak trzeba uważać, niektóre kobiety to lubią, a inne nie. Osobiście czułabym się nieco skrępowana, gdyby ktoś mnie obdarował bukietem na pierwszej randce. Mam jednak nadzieję, że dziewczyna należy do tej pierwszej grupy :)
  • Odpowiedz
@Jamniczek97: Jakie jaja. Tez kiedys odwalilem taka inbe ze na pierwsze spotkanie przyszedlem z kwiatami. Rece spocone, jej wzroku nie moglem uniesc gdy rozbawiona spytala „hehe to dla mnie? Na pierwszym spotkaniu?” Resztka czlowieczenstwa odpowiedzialem ze to faktycznie idiotyczny pomysl i kwiaty oddalem jakiejs parze w srednim wieku. Panny ze spotkania nie zaliczylem ale mamy do dzis sporadyczny kontakt i beke
  • Odpowiedz
  • 64
@Jamniczek97 Jeszcze dorzucę mały tip - jeśli bardzo nie chcesz przychodzić na spotkanie z pustymi rękoma, to kup dobre czekoladki. Zawsze można je schować do torebki, zamiast dygać z bukietem po mieście. No i można je zjeść. Kwiatów nie zjesz.
  • Odpowiedz
@Gniewek89: za dużo filmów. Lepiej już to po udanej randce zatrzymać się przy kwiaciarni, przeprosić na chwilę, kupić ładną róże i wręczyć w ramach podziękowań za miłe spotkanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz