Wpis z mikrobloga

Czego ja właśnie doświadczyłem to ja nawet nie. Spotkałem Giga karyne w grze komputerowej. Gram sobie w overwatcha, przegrywamy, trudno. Generalnie jak ktoś kiedyś grał w tę grę to zauważy, że rzadko kto gada w innym języku niż angielski, a tu nagle słysze przepalony of fajek głos jakieś gimbazjuszki: "#!$%@? #!$%@? ŚMIECIE POLSKIE DZIECI #!$%@? NA #!$%@? WY GRACIE W TE GRE #!$%@?Ą WEŹCIE SIĘ ZABIJCIE ŚMIECIE". Gdy powiedziałem jej żeby się uspokoiła i spytalem jej czy nie jest jej wstyd tak sie zachowywac to usłyszałem kolejną wiązankę typu klasycznej karynki: "ALE ZAMKNIJ MORDĘ #!$%@? ŚMIECIU #!$%@? NA #!$%@? SIĘ DO MNIE ODZYWASZ W OGOLE #!$%@? PO #!$%@? W TO GRASZ DZIECIAKU" xD jak spytalem sie ja o wiek to puściła kolejną wiązanke i powiedziala, ze kobiet sie o wiek nie pyta smieciu polski ¯\_(ツ)_/¯ i gadaj tu z p0lką xD
#przegryw #overwatch #zalesie #p0lka
p.....a - Czego ja właśnie doświadczyłem to ja nawet nie. Spotkałem Giga karyne w grz...

źródło: comment_ZMG0jUP8623DEjxXxz2tyRei3H91OkOq.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@przegrywanieToMojaPasja: może mój błąd polegał na tym, że mając pełną wersję grałem w trakcie darmowego weekendu ( ͡° ʖ̯ ͡°) w SC2 bad manners zdarzają się niezwykle rzadko, choć nie wiem co się dzieje w tym momencie gdy jest f2p.
  • Odpowiedz