Wpis z mikrobloga

Instaluj Tindera i się umawiaj na randki z beciakami. Jak jesteś w miarę ładna (takie 5/10 już wystarczy, byle nie gruba i zapuszczona Karyna) to będzie w czym wybierać i będziesz mogła zrec w drogich knajpach za darmo.

Dużo dup na zachodzie Europy robi tak regularnie.
  • Odpowiedz
@partycja_: Ostatnio bawię się we freeganizm i powie ci, ze to naprawdę ekstra opcja. Kolega je tak od roku i mówi, ze to połowa jego wyżywienia, a jest gruby. Szukasz jakiegoś dużego marketu idziesz do śmietników póki bramy nie pozamykane. Pare razy przeskakiwałem płot jak nie było wejścia, ale nie polecam bo to nielegalne, a jest duży wybór miejscówek i tak. Za macro zarcie idzie w setki kg. Najwięcej jest
  • Odpowiedz
@zagrozonyrys: Co? Czemu mam wybierać? Współlokator znajomego z akademika pracuje, zarabia powyzej 2k+ i mieszka w akademiku. Co w tym dziwnego? Ba! Nawet wiem, że Policjant mieszkał kiedyś w tamtym akademiku. Nie rozumiem zdziwienia.
  • Odpowiedz
@Utero: jakie to smutne, ze taki wpis zalosny otrzymal tyle wpisow ...

usuwam konto, 10 lat temu jak tu 1 raz trafilem to byla fajna strona z ciekawymo artykulami, teraz przejeli takie smiecie jak ty czas spadac
  • Odpowiedz
@wi1qqqq: typku, ja tu mam konto od 11 lat i kiedyś też nie było tu #!$%@? lasek, żebrzących o atencję i wrzucających screena ze stanem konta.
  • Odpowiedz