Wpis z mikrobloga

@Lipathor: z jednej strony przeciwnicy PiSu nazywają Dudę, Morawieckiego marionetkami na usługach Kaczyńskiego, który steruje z tylnego rzędu.
Później, gdy Kaczyński już sam wychodzi na pierwszy plan to cisną, że to zwykły szeregowy poseł xD

Nie pije do Ciebie, po prostu tak mi się rzucił brak spójności w formułowaniu zarzutów
  • Odpowiedz
@kejterr: wiesz, tak samo jak opozycja zwraca się w jakiejś sprawie do Kaczyńskiego, albo o coś go obwinia, to zwolennicy i trole piszą/mówią 'Przecież p. Kaczyński nie pełni żadnej funkcji, poza byciem posłem, czego od niego chcecie' ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Maliszak: A to musi być jakaś analogiczna sytuacja na świecie?

@rzep: No nie jest to żadna oficjalna państwowa pozycja, ale facet jest rzeczywistym rządzącym w naszym kraju. Mało tego, okazuje się, że niby jest szeregowym posłem, ale ma taką władzę, że może sobie na takie życzenia świąteczne w TVP pozwolić.
  • Odpowiedz
@mecenas_z_piaseczna:

To jest tylko i wyłącznie kwestia kultury politycznej. W USA przywódca największej siły politycznej jest traktowany w ogóle dużo poważniej.

Narracja o "szeregowym pośle" to głupawy wymysł #neuropa i innego umysłowego kodziarstwa, na potrzeby wojenki politycznej.
  • Odpowiedz