Wpis z mikrobloga

Co wlasciwie chcecie udowodnic fejk profilami na tinderze?

Ot kilka moich przemyslen.

1. Kobiety wola przystojnych niz brzydkich.

Jasna sprawa, tez bym wolal ladna laske niz karyne 2/10 lub zaniedbana typiare.

2. Kobiety do przygodnego seksu szukają przystojnych mezczyzn.

To samo, ja do lozka swiadomie z brzydka dupa tez bym nie poszedl.

3. Kobiety po 10min chca sie spotkac, a nawet isc do chaty nieznajomego.

Ten kto mial tindera i proponowal takie rzeczy, wie, ze to tez norma. Laski sa chetne na szybkie spotkania, a do tego nie dbaja o swoje bezpieczenstwo i pakuja sie obcym typom na chate. Pozniej czasami mozna o nich uslyszec w tv, ze gwalt albo gorzej. Pytanie czy szukacie takich kobiet? Jesli nie, to po co sie nimi zajmowac?

4. Nieaktrakcyjny facet ma trudniej

Pewnie, ze tak. Znalezienie laski 9/10 przez faceta 2/10 jest trudne, szanse pewnie mozna liczyc w promilach, ale zdarza sie. Jedni moga liczyc na szczescie, a inni sobie uswiadomic, ze czasy sa jakie sa i celowac w inne dziewczyny. Ludzi, ktorzy sa nieatrakcyjni pod kazdym mozliwym wzgledem jest jednak niewiele. Jasne, trafiaja sie, ale przeciez to nie tak, ze ludzie sa albo 10/10 albo 1/10 i nie ma nic pomiędzy.

5. Kobiety maja wymagania

To nie PRL, ze wystarczy miec prace, nie chlac czesciej niz dwa razy w tygodniu i jesteś dobra partia. Ludzie robia kariery, maja dostęp do technologii, studiow, pieniedzy, mediow, tanich lotow, sportow, ekskluzywne rzeczy staly sie powszechne. Ludzie szukaja kogos kto bedzie chcial z nimi doświadczyć tych rzeczy. Ciagle siedzenie w fotelu i w internecie pociaga zdecydowana mniejszosc. Ale dotyczy to tez przeciez mezczyzn. Nie wiem w jakim towarzystwie sie obracacie, ale ja, moi kumple, znajomi w laskach bez ambicji, wiedzy o swiecie, dobrej pracy, studiow, pasji nie gustujemy, bo po co spedzic zycie z byle kim?

6. Kobiety mają ZA DUZE wymagania

I tak i nie. Sami twierdzicie, ze kobiet jest mniej, prawda? Moga wiec wybierac kogo chca, bo na ich miejsce moze pojawic sie kolejny. Witamy na wolnym rynku. Popyt, podaz. Czy to wina kobiet, ze mezczyzni stali sie desperatami bez wlasnego zdania i umiejetnosci funkcjonowania bez bab? Placza i narzekaja, ze bez kobiety to nie ma sensu i w ogole oni sa tacy samotni, boze juz rok bez zwiazku. Później na randkach przerzucaja to swiadomie lub mniej na kobiety. One nie chca takich gości, tylko takich co chwyca zycie za morde, stad obraz chada, a nie goscia, ktory jest 100x wrazliwszy od niej. Nie trzeba byc wypranym z uczuc, ale nie mozna byc #!$%@? co dramatyzuje przy wyborze knajpy na wieczor.

Z drugiej strony jest masa kobiet, ktore poza netflixem, dobra dupa, paznokciami, imprezami, praca za 2k i winem nie maja nic do zaoferowania. Nie maja ambicji, a oczekuja goscia 15k, 190+, 20cm+.

Jest ich pelno, ale czy warto na nie tracic czas? Chcielibyscie taka za zyciowa partnerke? Pewnie nie, wiec po co marnowac dla niej 30min na jakims fejk koncie? Sa, byly i beda. Mniej, wiecej, #!$%@? z nimi.

--

Wiec o co jeszcze wlasciwie chodzi? Pytam serio, bo dla ludzi, ktorzy obcuja z innymi, kobietami sa to raczej rzeczy oczywiste. Kobiet jest cala masa, za rozne, jedne sa zajebiste, inne #!$%@? i nie chcialbym mieć z nimi nic wspolnego. Nie ma reguly, sa rozne charaktery, oczekiwania wzgledem mezczyzn itd. Tak samo jest z nami, niektorzy goscie to dramat, inni sa mega spoko.

Polecam przekonac samemu, nie czytac tutaj gownohistorii, bo czesc jest zmyslona, a cztery wpisy o tym, ze laska zdradzila albo facet nie sa reprezentatywne dla Waszego otoczenia.

Podobnie skriny z rozmow z laskami na tinderze. Myslicie, ze skoro wrzucony zostal skrin, gdzie laska zgadza sie na seks po jednej rozmowie to każda tak odpisala? Inne usunęły parę, nie odpisaly, ale tego tu nie zobaczycie.

Pozdro.

#tinder #klaudiusz #przegryw #zwiazki #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem
#afera
  • 16
  • Odpowiedz
  • 3
@Niestelrooy #!$%@? głupoty. Są takie co lecą, i da takie co nie lecą. ale chyba LOGICZNE jest to że baba szuka osobnika który zadba o nią i o potomstwo.

Tysiące lat temu jak taki samiec nie potrafił złapać dzika i przynieść na obiad to ustepowal miejsca samcowi który dzika złapał
  • Odpowiedz
Ten kto mial tindera i proponowal takie rzeczy, wie, ze to tez norma. Laski sa chetne na szybkie spotkania, a do tego nie dbaja o swoje bezpieczenstwo i pakuja sie obcym typom na chate. Pozniej czasami mozna o nich uslyszec w tv, ze gwalt albo gorzej. Pytanie czy szukacie takich kobiet? Jesli nie, to po co sie nimi zajmowac?


@Borsuk_90: najlepsze jest to, że przegrywy krytykują takie dziewczyny, ale gdyby im
  • Odpowiedz
@Overblazed: wystawka laski, ktora chce sie od razu ruchac, zeby zmniejszyla wymagania? Myslalem, ze stuleje szukaja zwiazku.

Morda zawsze miala znaczenie, chcialbys spedzic cale zycie z kima, kto Ci sie nie podoba?
  • Odpowiedz
@Borsuk_90
1. standardy:
tutaj chodzi o to, że laski 2/10 chca faceta 5/10. To ze kobiety wybieraja mezczyzn lepszych od siebie jest faktem naukowym. Kobieta nie wybiera na partnera mezczyzne mniej zarabiajacego od siebie, o nizszym statusie spolecznym, który jest gorzej wykształcony itp.(a facecetom to nie przeszkadza- jakby przeszkadzało to by nie było związków)

Jeżeli cechy potrzebne do przetrwania oderwać od płci to też jest zależność, że osoby słabsze/ gorsze(według własnych standardów)
  • Odpowiedz
@Borsuk_90: oprocz tego co napisał @Maka_Albarn tu też chodzi o pewien przejaw skutków liberalizmu matrymonialnego. Laski latają całe życie za chadami tak długo jak już zrobią się stare, zgorzkniałe i brzydkie wtedy szukają sobie frajera betabankomatu. Cierpią na tym wszyscy - one same, bo ostatecznie zostają starymi pannami albo mężatkami nudnego frajera bo nikt inny ich nie chce no i faceci bo facet wystarczy że jest za niski o pare cm
  • Odpowiedz
dla ludzi, ktorzy obcuja z innymi, kobietami sa to raczej rzeczy oczywiste


@Borsuk_90: tutaj zawarty jest klucz do odpowiedzi na twoje pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie oczekuj zdroworozsądkowego myslenia od typa ktorego zycie sprowadza sie do walenia gruchy w przerwach od kanterstrajka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Borsuk_90: Najśmieszniejsze jest to, że te przegrywy piszą o eksperymencie z tymi fake kontami, że niby udowadniają jakie są kobiety. Tylko, żeby taki eksperyment na kobietach przeprowadzać, trzeba wybrać próbę losową, a nie celować ciągle w tą samą grupę karyn. Chodź już samo przeprowadzenie takiego eksperymentu byłoby bez sensu jak dla mnie, bo po co?Reasumując zgadzam się z Tobą. Mogę tylko dodać, że ta banda stulej nigdy pewnie nie dotkneła nawet
  • Odpowiedz
@Overblazed:"...nie zbuduje nigdy stałego związku, że będzie nieszczęśliwa i zgorzkniała...". Coraz wiecej kobiet nie uwaza, ze brak zwiazku to nieszczescie. Szczegolnie slyszac o mezczynach takich jak przegrywy i o tym co mowia o kobietach. Coraz wiecej kobiet jest szczesliwa bez partnera/meza.

Nawet ja specjanie sie do tego nie rwe, mam dobra kariere, 15k, grupe dobrych przyjaciol z ktorymi podrozuje. Obecnie podoba mi sie jeden straszy ode mnie o 5 lat mezczyzna
  • Odpowiedz