Wpis z mikrobloga

Ej mircy, pamiętajcie, że jak wyjeżdżacie na 9 dni i wyłączacie korki, to fajnie by było przed tym opróżnić zupełnie lodówkę xD

#zalesie
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maciek5000: Wyjechałem kiedyś na 14 dni i wyłączyłem omyłkowo korek od lodówki...to co zastałem w środku do dzisiaj powoduje u mnie odruch wymiotny.
W zasadzie to wahałem się, czy nie wyrzucić całej lodówki
  • Odpowiedz
@Maciek5000 ja odłączam pralkę, zmywarkę i prawie wszystko co podłączone listwami - poza lodówką. Ale jakby kiedyś korek jebnął to byłoby c-----o. Dlatego lodówka o---------a na maksa - poza zamrażalnikiem, tam byłaby imba!
  • Odpowiedz
  • 1
@Maciek5000 tylko jonizator jak mięso się rozpłynęło z zamrażarki. Trupi jad to dość poważna rzecz a octem, kawą, papierem, cytryną czy tam co jeszcze się nie pozbedziesz
  • Odpowiedz
@Maciek5000: nie no ale serio - jaki jest sens wyłączania korków na 9 dni? Rozumiem wodę zakręcić żeby wężyk nie pękł, czy powyciągać jakieś RTV z gniazdek żeby piorun nie spalił - ale korki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) co to za instalacja i co to za lodówka - stuletnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Maciek5000: ooo widzę kolega jest mną z przeszłości xd wróciliśmy tak z wyjazdu, wszystko fajnie pieknie, wbijamy do domu i j---e tak jakby się zwłoki rozkładały xd mądry ja w pośpiechu wyłączyłem całkiem prąd w domu i cała szama do wywalenia xd

Edit.

Zapomniałem dodać że wróciliśmy w wigilię o 5rano a lodówka była nafaszerowana jedzeniem na święta i chyba nie muszę mówić kto miał p--------e i latał od rana
  • Odpowiedz