Wpis z mikrobloga

@FENlX_DarkW: Żadna nowość fenix, że tacy jak ty i pedały którzy otworzyli własne przedsiębiorstwa, rozpowiadają ile tracą kasy na różne wydatki ale o zarobkach cicho sza. #!$%@? się porządnie w główkę koleżko a jeśli chcesz szczerze pogadać, to przedstaw najpierw swoje dochody z reklamowania filebit na darkw, dochody z wykupywania V, SV, EV, rangi donator i zbiórek na niby nowy serwer.
#darkwarez #darkw
  • 11
  • Odpowiedz
@Tycior: To nie jest dyskusja, tylko #!$%@? mnie jak taki bazarowy janusz jak fenix pisze o wkładzie w gówno forum a na temat dochodów milczy.
@FENlX_DarkW: Przecież to chyba logiczne, że najpierw trzeba coś włożyć aby później zebrać plony ale tak jak pisałem wyżej, nie #!$%@? mi tu gimbusie o wydatkach tylko pokaż wydruk z konta bankowego ile wyłudziłeś kasy od naiwnych łepków, którzy musieli zmienić kolorek na fioletowy aby
  • Odpowiedz
@Popek999: ale to nie jest fenix z darkw, to jest jakiś troll ktory sie za niego podszywa.
Na fanpage na fcb jest info ze administracja darkw nie ma zadnego konta na wykopie. Dałeś sie zbajtowac.
  • Odpowiedz
@FENlX_DarkW: hej, ale ja ci juz pisalem, skoro jestes prawdziwym fenixem, to dlaczego ta "nieprawdziwa" informacja jest dalej na FB? :D rowniez podalem ci moj nick na DW, prosilem o zakaz pisania... nie dales mi :D ty cipo #!$%@? #!$%@? feniksa.. obrazilem cie, powinienes mnie ukarać!!! daj mi bana błagam udowodnij, ze jestes feniksem :D ups... nie jestes, jestes po prostu nikim :-D
  • Odpowiedz