Wpis z mikrobloga

Ostatnio czasy przyglądam się rozwojowi wydarzeń związanych z aferą "klaudiusza". To co się dzieje w komentarzach i w znaleziskach na ten temat pokazuje mi że od kilku lat idę w odpowiednim kierunku jeśli chodzi o relacje damsko-męskie. Moje podejście jest bardzo proste i uważam że nowoczesne/rozwojowe (o tym dlaczego wspomnę za chwile).
Podchodzę do każdego nowo napotkanego człowieka na tej planecie w taki sam sposób, bez względu czy jest on czarny biały czy jest piękną blondynką czy szpetną grubą babą. Chodzi mi oto że szanuje LUDZI a nie KOBIETY, kobieta to także człowiek więc też ją szanuje tak samo jak FACETA, ale nie ma u mnie czegoś takiego jak +10 do szacunku tylko dlatego że urodziłaś się z dziurą między nogami..

A teraz o tym dlaczego uważam że to nowoczesne i zdrowe podejście, sporo podróżuje głównie w pracy, mieszkałem trochę czasu w krajach uważanych za rozwinięte - między innymi w :Niemczech, Holandii, Francji, Belgii, Czechach i rzecz jasna w Polsce- bo tutaj się urodziłem. Te moje eskapady i wyjazdy pokazały mi jak się podchodzi do kobiet na zachodzie, nie ma tutaj "respektu za darmo" i ślinienia się na każdą przypadkową laskę, za to panuje dosyć brutalne (jak dla facetów z Polski) traktowanie kobiet- po prostu jak NORMALNE ISTOTY ludzkie, nie ma płacenia za nie na randkach, nie ma mieszkania za darmo, auta za darmo, telefonu za darmo czy ciuszków na prawo i lewo za darmo, owszem jeśli przyszły partner jest majętny to może swoją przyszłą partnerkę obdarowywać ale dopiero po jakimś czasie a nie po kilku dniach znajomości.

Mam kilku znajomych Turków mieszkających w NL, mają dziewczyny z Polski - każda jedna płaci sama połowe czynszu polowe na jedzenie i połowe na całą resztę NIE MA NIC ZA FRAJER, i wiecie co wam powiem ? Te Polski są zapatrzone w tych facetów jak w obrazek, zabiły by was gdybyście powiedzieli na ich temat złe słowo, są wierne i ich szanują. A wiecie dlaczego ich szanują? Bo zachowują się jak samce- mają swoje zasady i pokazują cechy dominujące które są oczywiste dla faceta. Musimy pamiętać że człowiek jak bardzo rozwinięty by nie był to dalej Zwierze i ciagle kierują nami pewne pierwotne instynkty czy tego chcemy czy nie.

Jaki wniosek z tej historii ? Chcesz szacunku od kobiety? Szanuj sam siebie, bądź stanowczy nie daj sobie wejść na głowę, pomóż jeśli potrzebuje pomocy ale nie rób na boga z niej kaleki życiowego - to co może zrobić sama niech zrobi sama, i nie moi drodzy to nie jest wykorzystywanie to się nazywa PARTNERSTWO czyli 50% daje ja 50% daje kobieta mówię tutaj o wszystkich aspektach finansowych też. Kobieta wchodząc z wami w związek w pewnym sensie chce być przez was poprowadzona i to nie jest uległość to jest zaufanie i szacunek do waszej osoby.

Wy jako facet macie dać jej poczucie bezpieczeństwo i stabilności, i nie potrzeba mieć do tego 45cm w łapie czy 2 metry wysokości, do tego potrzeba charakteru. Jesli chodzi o afere to ją popieram, dlaczego? Pozwala wyłapać pojemniki na sperme od normalnyc dziewczyn- bo takie istnieją tylko raczej omijają partale randkowe - właśnie ze względu na wysyp chadów, którymi gardzą, bo taki chad to chłopiec a nie facet z jajami który zapewni kobiecie stabilny związek i da jej szczęśliwą rodzinę.
#afera #klaudiusz #zwiazki #oswiadczenie #tinder #badoo #wygryw #podrywajzwykopem #p0lka
  • 15
  • Odpowiedz
@PonuryMruk: w punkt. Kiedys podczas rozmowy z 2 kumplami tylko dalem pod watpliwosc zasadnosc tego, ze oni organizuja i przede wszystkim finansuja rocznice zwiazku w calosci. Ich plany byly na tyle duze, ze finansowo wychodzily drozej niz urodziny, imieniny, dzien kobiet razem wziete. Dla nich niepojete bylo to, ze mowilem, ze to przeciez wspolne swieto, a nie ich rozowych, wiec nie rozumiem, dlaczego nie ma podzialu w finansowaniu i decydowaniu zreszta
  • Odpowiedz
@PonuryMruk: Nawet nie próbuj tłumaczyć, bo nie ma takiej potrzeby. Skoro znasz kilka Polek prowadzących się z Turkami, to wiem już wszystko. Emigrancko-patologiczne polactwo. Dziękuję, nie potrzebuję takich ludzi za wzór.
  • Odpowiedz
@PonuryMruk jako różowa szanuję i popieram. Związek dwojga dorosłych ludzi musi być oparty na partnerstwie i równości. Szanujesz mnie? To okaż to, traktując mnie jak równą sobie i współpracuj ze mną, a nie pracuj za mnie.
  • Odpowiedz
Przeciętny zdesperowany stulej z tindera zabiera lochę do restauracji, płaci gruby hajs za nią a ona śmieje się że znalazła kolejnego betabankomata, bo nażre się za darmo a potem usunie parę. Potem dziw że ona traktuje go jak gówno skoro on od początku próbuje ją kupić i pokazuje tym samym że stawia ją ponad sobą.
  • Odpowiedz
Te Polski są zapatrzone w tych facetów jak w obrazek, zabiły by was gdybyście powiedzieli na ich temat złe słowo, są wierne i ich szanują.


@PonuryMruk: A ci faceci też są zapatrzeni w nie jak w obrazek są wierni i je szanują?
  • Odpowiedz
@PonuryMruk: W naszej cywilizacji przywileje wynikają z obowiązków, więc jeśli kobiety chcą je mieć to muszą coś od siebie dać i w zamian za białorycerstwo kobieta ma służyć facetowi. Tak kiedyś było.
  • Odpowiedz
@PonuryMruk: tylko ze wiesz ze to jest pewna różnica ze w Polsce są jednak trochę inne przeświadczenia i to nie do końca przechodzi. Ja mam trochę #!$%@? ale niejednokrotnie moje koleżanki odrzucały typów ze nie zapłacił na pierwszym spotkaniu albo za takie gowno rzeczy. Ogarnięte typiary. Poza tym no możesz sprzeciwiać się większości społeczeństwa ale za dobrych efektów nie będziesz miał. To nie znaczy ze musisz być beta bankomatem. Tez nieraz
  • Odpowiedz