Wpis z mikrobloga

Ludzie! Co wami kieruje, że #!$%@? zimą w trampkach, a najczęściej jeszcze do tego dresik? Czym wy się odżywiacie, że macie taką sieczkę w głowie? #kiciochpyta

Przecież te buty są w minutę całe mokre. Ten dres to w ogóle jakaś deklaracja? „Jestem durniem i jestem z tego dumny!”?
Naprawdę - jakieś argumenty oprócz ewidentnej głupoty?

Mam to w sumie gdzieś, ale chciałbym poznać tą pokrętną logikę...

#takaprawda
motaboy - Ludzie! Co wami kieruje, że #!$%@? zimą w trampkach, a najczęściej jeszcze ...

źródło: comment_UTPdtRxeFLywuajKjYStjHk4RuXRrqyT.jpg

Pobierz
  • 214
  • Odpowiedz
@motaboy: bo oni jeszcze nie wiedzą że paradowanie zimą w takim stroju powoduje później częste wizyty u lekarzy, to naprawdę nie jest obojętne dla naszego organizmu.A potem płacz że do specjalisty kolejka taka długa..także ta prywatnie.
  • Odpowiedz
@motaboy: bo to zjeby, najlepsze jest tłumaczenie że nie czują zimna w gole kostki XDDD a #!$%@? są aż sine od zimna XD później będą #!$%@?ć podpierając się kijem XD
  • Odpowiedz
@idzpanwuj: Jak mówią, że nie czują zimna to już oznacza martwicę. Później te kostki z koloru sinego zrobią się czarne. Jak już stopa odpadnie to najwyżej założą wrotki w to miejsce.
  • Odpowiedz
Nie wszyscy mieszkają na wsi tak jak Ty. W większych miastach gdzie jest komunikacja miejska co chwilę wchodzisz i wychodzisz z ciepłego pomieszczenia. W takich zimowych butach nogi się kuzwa pocą i wychładzaja szybko
  • Odpowiedz
@motaboy Też mnie to dziwi. Jeszcze jak nie ma takiej zimy względnie no to tam ok. Ale gdy widzę, że śnieg albo po prostu pizga złem strasznie i mokro wszędzie, a ludzie popylaja po chodnikach w adidasach to mam facepalma.
Nie wiem z czego to wynika. Z nieogarniecia? Czy może z bieda-lansu? Mają że dwie pary lepszych adidasów i skoro tyle zapłacone to będą w tym paradować nawet w zimę by każdy
  • Odpowiedz
@motaboy: a mamy zimę, żeby chodzić w zimowych butach? A mamy codziennie jakiś ślub, żeby nie chodzić w dresie? Jeżdżę samochodem, pracuję w biurze, temperatury są przyjazne, po co więc miałbym zakładać zimowe buty?
  • Odpowiedz