Wpis z mikrobloga

Komu znowu #!$%@? stary zniszczył święta?

Nikt #!$%@? nie chce tu przyjeżdżać i spędzam je sam z matką słuchając wyzwisk starego i usuwając snapy od znajomych bez oglądania. Matka kazała mi kupić prezent dla niego, bo jak to tak bez prezentu dla ojca, nie dałem mu go i matka obrażona. Mogła jechać do rodziny która zapraszała, ale niee nie zostawi #!$%@? starego samego bo przecież święta no i ja nie mam dziewczyny to przyjechałem żeby sama nie była. Chciałbym aby ktoś kiedyś zaprosił mnie na prawdziwe święta i siedziałbym i tylko oglądał jak wyglądają u normalnych ludzi. Też tak czasem macie że jak pomyślicie o sobie to wam jest was szkoda?

Mimo to życzę wam spokojnych, radosnych świąt i wszystkiego najlepszego

#przegryw #zalesie #oswiadczenie
  • 7
Nie wiem czy kiedyś będę zdolny utworzyć własną rodzinę i stworzyć prawdziwe święta


@Qusin: a w czym problem? Przecież nie będziesz chlał jak on, możesz nawet wcale nie chlać. Natomiast żona pomoże i przejmiesz część jej tradycji i zachowań.
@Qusin: normalnie - szykujecie jedzenie, stroicie pokój a potem siedzicie i prowadzicie rozrywkę w zależności czy z dziećmi czy bez. Nikt na nikogo nie krzyczy, z nikim się nie kłóci - PS zawsze komuś coś nie będzie pasowało więc w 100% czystej, spokojnej wigilii nigdy nie ma jakby co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rbk17: może kiedyś jak będę miał jakąś normalną różową która to nie będzie chciała wszystkiego na tacy to tak zrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°)