Wpis z mikrobloga

#fizykaczastekelementarnych #fizyka #mechanikakwantowa #nauka

Przedstawiam wam moją autorką koncepcję pól, rzekomo odpowiedzialnych za upiorne oddziaływanie na odległość. Jako, że wszystkie niemalże materiały popularnonaukowe i naukowe, do których dotarłem w niewłaściwy sposób przedstawiają to zjawisko postanowiłem opisać je właściwie. Możecie czuć się wyjątkowo jako użytkownicy wykopu ponieważ robię to właśnie tutaj. Splątane ze sobą fotony są połączone polem możliwości. W chwili pomiaru jednej z cząstek do załamania funkcji tego pola. Jeżeli jeden foton z tej pary będzie w jakikolwiek sposób spolaryzowany to określając jego polaryzację automatycznie określimy przeciwną polaryzację drugiego fotonu, bo pole możliwości zostanie wyczerpane. Od samego początku jest one mocno ograniczone bo istnieją jedynie dwie możliwości. W przypadku doświadczenia ze szczeliną jest dokładnie tak samo. Nie zmienia się wiec liczba cząstek elementarnych, które tworzą falę, a liczba możliwości występowania pojedynczej cząstki.
tojestmultikonto - #fizykaczastekelementarnych #fizyka #mechanikakwantowa #nauka

P...

źródło: comment_DuFsCazCmo93i2LeSblPwT4DMWbb8vgX.jpg

Pobierz
  • 11
@Fake_R: Nie musiałem. Logika i wyobraźnia działają na zasadzie symulacji komputerowej, która odbywa się w czasie rzeczywistym i nie wymaga mozolnego wklepywania danych do komputera. Przeanalizowałem to jedynie w wyobraźni i to ona doprowadziła mnie do uzyskania takiego obrazu rzeczywistości. Jest to czysta myśl, czyli to od czego wyszedł Albert Einstein przy tworzeniu swojej Teorii Względności. Tu nie może być mowy o pomyłce, bo żadne oddziaływania nie są szybsze od prędkości
@Fake_R: Konsekwencją tego jest to, że cząstka gdy tylko uzyska jakąś polaryzację w wyniku badania niszczy ten rodzaj "wiązania", którym jest pole możliwości, co jednocześnie determinuje stan drugiej cząstki, która nie ma już innego wyjścia i musi przyjąć stan przeciwny do tego, który uzyskała pierwsza cząstka. nie ma nic bardziej banalnego niż to równanie możliwości

2 możliwości - 1 możliwość = 1 jedna możliwość.

Tak właśnie należy to liczyć kolego ¯\_(ツ)_/¯
@Fake_R: Mam jeszcze ochotę przyjrzeć się bliżej samym teorii fali, ale będę potrzebował na to maksymalnie do 3 dni i chęci do zajęcia się tym tematem, więc nazwał bym to bardziej weną niż czymkolwiek innym. Uważam, że moje rozważania w pewien sposób mogły zakłócić koncepcję fali i może nie tyle zmieniać same wnioski płynące z obliczeń i obserwacji co sposób ich wyjaśnienia ale w ten temat zagłębię się dopiero jak wstanę.
@Sinti: upiorne oddziaływanie na odległość naprawdę nie istnieje. co do tego Einstein miał rację. to jest fizycznie niemożliwe aby jakieś oddziaływania przemieszczały się w czasoprzestrzeni z prędkością większą od prędkości światła.