Wpis z mikrobloga

Jak widzę akcje pokroju #klaudiusz to przypomina mi się WDŻ w gimnazjum i nauczycielka mówiąca
"Dziewczyny podchodzą inaczej do seksu niż chłopcy, dla nich seks jest przeżyciem bardzo uczuciowym, dlatego starannie dobierają partnera."
Żaden redpill czy mizoginia, ale moja edukacja w podstawówce i gimnazjum to była jakaś #!$%@? gloryfikacja przeciwnej płci, czasami można było odnieść wrażenie, to kobiety to nie ludzie, tylko jakieś boskie niepokalane istoty z innej planety.
Największym gównem jakie się wciska dzieciakom do głowy, to że dla kobiet przede wszystkim liczy się charakter, a mężczyźni to w ogóle wyruchaliby każdy kawał mięsa z otworem.
#tinder
  • 38
@RatedR: taka prawda ale ona jest wiadoma od dawna XD Problem jest taki że polska jest krajem matriarchalnym i wiadomo że kobiety są na innych prawach. Zaraz będę że ja to nie wyżyty #przegryw ale taka prawda. To #!$%@? dobrze widać w szkołach gdzie jak dręczą chłopaka to jest ok a jak dziewczynę to łola boga. Kolejnym dobrym przykładem ze szkoły jest jak jakaś dziewczyna zaczynała ćpać z chłopakami. Chłopaki a
@Gilbert_Prukwa: czy ja wiem roznie jest, coraz wiecej facetow chce sie wyszalec, kobiety sa zdenerwowane, ze nie moga byc z facetem. A taka jest prawda ze niezobowiazujace relacje typu kolezenstwo, fwb pomaga dobrze poznac kobiete. Trudno byc z osoba na cale zycie, jezeli nie umie sie smiac z siebie, z czasem zaczyna podcinac ci skrzydla, uwaza sie za kogos wyjatkowego. Mam nadzieje ze mezczyzni zaczna sie szanowac. To bedzie dobre dla