Wpis z mikrobloga

@krfxk: i jeszcze tak cyrkowa forma dobroczynności, jak obłudnik popisujący się przed innymi, jak cymbał brzmiący. Nie popieram takiej dobroczynności, ani u katolików ani u wszystkich innych.
  • Odpowiedz
Do kuchni, mamie pomagać przy pierogach, a nie pierniczyć jakieś farmazony.


@Fafnucek: Dałem ci plusa bo miałeś chęć podjąć temat, ale końcówką sprowadziłeś się do poziomu przedmówców, nie dam się wciągnąć. Weryfikację faktu niechęci (nie nienawiści, czytaj ze zrozumieniem) do kościoła oparłeś jedynie o swoją opinię. Kolejna jałowa dyskusja.
  • Odpowiedz
@krfxk: no fakt tego, że zaprasza księży i biskupów na dyskusje z uczestnikami największej organizowanej przez swoją fundację imprezy i oni przyjmują te zaproszenia i uczestniczą w tym wydarzeniu, to rzeczywiście tylko moje fantazje z nadmiaru wykopu i czytania kolejnych wypierdów na mirko.
Stary zacząłeś tę dyskusję gównianym, tabloidalnym, sensacjonistycznym obrazkiem rodem z jakiejś PCH, albo Frondy, cokolwiek napusane w tej dyskusji jest 2 poziomy wyżej, bo niżej zejść się
  • Odpowiedz
@Fafnucek: Zachowałem się jak #!$%@?, przez przypadek usunąłem zły komentarz. Słusznie podkreśliłeś w nim iż na Woodstocku katolicy są raczej mile widziani, zgadzam się.
  • Odpowiedz
jesteś w stanie przeczyć łatwo weryfikowalnym faktom, na rzecz taniej propagandy.


@Fafnucek: Zeskanowane postanowienia i uzasadnienia wyroków sądu. "8 wyroków potwierdzających, że Owsiak i WOŚP łamią prawo i ukrywają faktury"

VII. Naczelny Sąd Administracyjny w Warszawie II SO/Wa 43/16. NSA oddala zależenie i podtrzymuje postanowienie WSA, nakładające na WOŚP karę grzywny za naruszenie ustawy o dostępie do informacji publicznej, polegające na nie przekazaniu skargi do
  • Odpowiedz