Wpis z mikrobloga

Rownie dobrze mozesz przechodzic przez pasy i ktos Cie jebnie. Jeszcze bardziej prawdopodobne niz dostac kose w galaxy. Ludzie mysla, ze dookola takie rzeczy sie dzieja i im to sie nie trafi.


@hardkorowymoksu: Jeżeli myślą to nie, nie jest to bardziej prawdopodobne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Krysztal: Zamach – działanie polityczno-przestępczemające zwykle na celu osiągnięcie pewnego celu politycznego w sposób nielegalny, np. obalenie aktualnej władzy przy użyciu siły militarnej, czy też wyeliminowanie osoby (zwykle osobistości zajmującej ważne stanowisko państwowe lub w innych organach politycznych, np. instytucji międzynarodowej), bądź grupy ludzi poprzez morderstwo.

Stanowi jeden z głównych elementów walki stosowany przez organizacje terrorystyczne
@BasSHU smutne zycie ma neuropa ciesząc się jak rok temu z wjazdu cięzarowki na polsich blachach w jarmark swiateczny w berlinie. Orgazmow dostawali cieszac się, że w koncu Polak popelnil zamach. Ale za dlugo "postepowa" nelropka nie nacieszyla sie newsami. I kto jak nie lewactwo ciągle nasmiewa sie z Polakow i kryrykuje katolikow? Sam nie jestem wierzący, ale szacunek do drugiego czlowieka mam w przeciwienstwie do zasranych nelropkow. Dawaj wrzuc mema z
@Matti28 Nie śmieszą mnie takie memy. Poza tym nie należę do żadnej z tych grup. Mam swoje poglądy i nie są one ani trochę skrajne. Ty jak widać przystajesz do konserw i nasmiewasz się z neuropy. Ale powiedz mi po co? Zdarzyła się tragedia to możesz zachować swój rozum, a nie krytykować tych drugich