Wpis z mikrobloga

Wystarczy 5 minut rozmowy z osobą którą zarabia najniższą krajową żeby dowiedzieć się dlaczego właśnie tyle zarabia, żeby sobie nie słodzić (zarabiam lekko ponad średnią krajową) wystarczy 5 minut konwersacji z moi sąsiadem który zarabia prawie dwa razy tyle co ja, abym zobaczył że jest na wyższym poziomie intelektualnym,przedsiębiorczym i ekonomicznym niż ja, w skrócie :prezentuje wyższy poziom rozwoju niż moja osoba. Im jestem starszy tym bardziej widzę że świat jest sprawiedliwy, a rynek pracy weryfikuje każdego.
Kiedy ktoś Ci #!$%@? że mało zarabia to w 99% przypadków jest leniwy, zadaj takiej osobie pytanie "co zrobiłeś w ciągu ostatnich 12 miesięcy żeby zarabiać więcej?" gwarantuje Ci że zapanuje cisza, albo dostaniesz jak że zajebistą kontre " no bo no bo". #!$%@?, uczcie się, inwestujcie w siebie, aby prezentować wyższy poziom człowieka niż prezentujecie aktualnie bo to jedyna droga do lepszego jutra. #oswiadczenie #motywacja #wygryw #lifehack #pracbaza
  • 427
świat jest sprawiedliwy, a rynek pracy weryfikuje każdego.

@PonuryMruk: bo gówno wiesz o świecie.

Czy przeciętny Francuz, Niemiec czy Belg jest na wyższym poziomie intelektualnym od Polaka? Wszak zarabia więcej.

Czy pamiętasz czasy kryzysu 10 lst temu? Kiedy wielu moich znajomych wchodziło w rynek pracy i w ich specjalistycznych dziedzinach pracy nie było wcale?

Żyjesz też w kraju, który ma nieodpłatną edukację czy służbę zdrowia. Jak myślisz, jakie szansę na godne
@sniety Warszawa nie jest jedynym miejscem do którego można się przeprowadzić. Jak złapiesz pracę w danym mieście, to szukasz mieszkania na wynajem. Nie płacisz nie wiadomo jakiej kasy za mieszkanie, bo w końcu nie jest w najlepszym standardzie. Ale po woli zaczynasz robić coś ze swoim życiem i poprawiać jego stan. No ale ludzie są leniwi, przeważnie po zakończeniu nauki nic nie robią, bo jest im dobrze jak jest, ale narzekać trzeba.
@PonuryMruk: „swiat jest sprawiedliwy” tymi slowami pokazales ze jestes na bardzo niskim poziomie intelektualnym. Sprawiedliwe jest to ze ktos urodzil sie w rodzinie alkoholikow i ma przesrane od poczatku, albo ze ktos inny bedzie mial bogatych rodzicow. Sprawiedliwe jest ze ktos mial wypadek, albo zachorowal na raka. Sprawiedliwe sa choroby psychiczne i to ze ktos ma fobie spoleczna, albo depresje i popelnia samobojstwo. Sam fakt ze ktos dostanie do dupy geny