Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Wymieniajcie proszę wszystkie firmy, które juz od jakiegoś czasu produkują gówniany sprzęt lub rzeczy ale nadal uważane są za dobre bo marka.
Mój faworyt: Bosch.
Miłe widziane również odwrotne wpisy tj. nie rozreklamowane marki, a dobre.
Wpisy posłużą mi jako mała podpowiedź jeśli chodzi o wyposażenie mieszkania.
#elektronika #komputery #budujzwykopem #budownictwo #telefony #kiciochpyta #elektryka #telewizory #kuchnia
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DorodnyTucznik: jak dla mnie to w Polsce jest jakaś mania posiadania rzeczy 'dobrej marki. Sam tak miałem, aż się nie przekonałem, że te tańsze rzeczy również sprawdzają się w domu.
Ogólnie jakoby domowego zastosowania polecam marki marketowe NAC, Dexter, Erbauer (pomału dostępny w polskich marketach), MacAllister itp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@melba: polakow nie stac żeby oszczędzać. IMO zachowanie godne pochwały, aby nie wspierać konsupcjonizmu i gównianych produktów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Issac: przecież ten argument jest inwalidą. Skoro markowe rzeczy są tak trwałe to dlaczego jest na nie 2 lata (czasami 3) gwarancji, chyba że kupione na firmę to rok.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@melba: ten argument ma wiecej sensu jak sie nad nim zastanowic. Wszystkie produkty maja 2lata w gwarancji. Możliwość oferowania dłuższego nie ma sensu ekonomicznego dla producenta, bo w 3lata mozna zajechać kazdy sprzęt. Dobra gdyż marka i tak jest rozpoznawalna ze to wystarczy.