Wpis z mikrobloga

"Namawiam wszystkie kobiety, jeśli chcą sobie coś zrobić, czemu nie..." (krzywdę chyba). Otóż znalazłam poprzez fejsbukowy wpis jednego z ciekawszych blogów brafittingowych, wypowiedź niejakiej Natalii Siwiec na, o ile się nie mylę, plotku czy czymś innym w tym stylu. Pytanie nr 1: kto to jest, skoro pojawia się na takim dziwnym portalu? Pytanie nr 2: dlaczego twierdzi, że ma rozmiar 70d? #brafitting #firstworldproblems
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kasiknocheinmal: No właśnie ja należę do tych jeszcze pokrzywdzonych, niestety. W sklepach trafiam najczęściej na wybór od około 60F i 65DD, a z mniejszymi jest katastrofalnie (no i chyba będzie, bo to zdaje się wymaga innego kroju - czyli firmy musiałyby poinwestować w bieliznę typowo dla drobnych pań). Boję się kupować przez internet, bo nie mam dobrego wyczucia, co na mnie będzie dobrze leżeć, a też noszę dwa rozmiary -
  • Odpowiedz
@measure: Mniejsze bardzo fajnie wypadają w half-cupach, więc jeśli będziesz miała możliwość gdzieś sprawdzić stacjonarnie to popatrz za właśnie Onlyher (Espresso bardzo ładnie się prezentuje, taki zwykły codzienniaczek, ale wygodny i ładny, właśnie ostatnio nabyłam) i na Effuniaki, bo halfy pani Michalak robią cuda (wspomniane 70B właśnie half-cupa kupiło). Zresztą popatrz na ich stronę- tam najdrobniejsza modelka nosi 65A i wygląda ładnie. Z halfami zagranicznymi w mniejszych rozmiarach niestety nie
  • Odpowiedz
@marysuistyczna: no to bedziesz myc szyby na skrzyzowaniach:) Od tego zaczniesz. Nastepnie zainwestujesz w lepszy sprzet i otworzysz myjnie. Nastepnie otworzysz siec myjni i bedziesz juz zyc z procentow. Po 10 latach ci sie to znudzi oddasz wszystkie pieniadze i zaczniesz myc okna w wiezowcach. Nastepnie kupisz lepszy sprzet i bedziesz myc wiecej okien, az otworzysz firme. Nastepnie otworzysz kolejne firmy. Pozniej emerytura i lulu:)
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: Na szczęście bardzo podobają mi się half-cupy. Effunniaki oglądałam już dawno temu, jak dopiero startowały - cudne! Prawdę mówiąc, tam miałam problem w drugą stronę: trudno było coś wybrać, bo chciałoby się mieć z połowę sklepu. Poszukam Onlyher, może na coś trafię? Dzięki za trop. Ostatnio szukałam w Katowicach jakiegoś sensownego sklepu, ale było ciężko...
  • Odpowiedz
@measure: W Zabrzu niedawno otworzyła się filia Onlyher, a do Katowic to jakoś strasznie daleko stamtąd nie jest ;) Effuniak trochę zmieniła teraz stylistykę, więc niektórym się nie podoba- może teraz będzie łatwiej zrobić selekcję ;) W Katowicach pokazuje mapka 3 sklepy, ale to trzeba o nich poczytać, bo kontakt miałam tylko z krakowskimi :)
  • Odpowiedz