Wpis z mikrobloga

"Namawiam wszystkie kobiety, jeśli chcą sobie coś zrobić, czemu nie..." (krzywdę chyba). Otóż znalazłam poprzez fejsbukowy wpis jednego z ciekawszych blogów brafittingowych, wypowiedź niejakiej Natalii Siwiec na, o ile się nie mylę, plotku czy czymś innym w tym stylu. Pytanie nr 1: kto to jest, skoro pojawia się na takim dziwnym portalu? Pytanie nr 2: dlaczego twierdzi, że ma rozmiar 70d? #brafitting #firstworldproblems
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kasiknocheinmal: A powiedz proszę, czy Ty teraz pracujesz jak brafitterka? Z tego, co pamiętam, kiedyś pisałaś, że jest na to szansa (a zawsze dobrze wiedzieć, że istnieje wykopowa brafitterka!).
  • Odpowiedz
@anonim1133: Ale to jak będziesz miał. Albo z przyjaciółką zawsze można pogadać czy coś- baby czasami tak opowiadają kolegom i szukają rad, więc może akurat się przyda ;)

Szczerze mówiąc dopóki nie zobaczy się, że może być inaczej to tylko z ciągłym zrezygnowaniem i rosnącą frustracją poprawia się taki stanik, nie biega się, bo się nie da, z wściekłością upycha się ciało w misce, która jest za mała, a wciąż
  • Odpowiedz
@anonim1133: Ha! Jeszcze w temacie powiem, że ostatnio ostanikowałam 70B i 65D, które wcześniej nosiły tylko puszapy :P Obie zachwycone, przy mniejszym rozmiarze też się da :)

(btw: możesz dodać tag brafitting na czarną listę zawsze :>)
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: Szkoda... Ale na pewno się prędzej czy później uda (pewnie kiedyś jakiś sklep zauważy, że taka Maheda to też nie jest w wieku studenckim i da im do myślenia, co jest istotne u brafitterki, i że nie jest to metryka).
  • Odpowiedz
@anonim1133: To wykorzystaj do zapuszczania Gotuj z Wykopem :P

@measure: Tzn. ja najbardziej marzę o pracy w zawodzie, ale bez uprawnień albo praktyki nie mam na to szans (żeby zostać dopuszczoną do egzaminu na uprawnienia, trzeba mieć kilka lat udokumentowanej praktyki), więc szukam czegokolwiek na czym się w miarę znam. Zobaczymy, może w końcu będzie trochę szczęścia :)
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: A mogę z ciekawości spytać, po jakich jesteś studiach? Co do zawodu: kibicuję Ci zawzięcie, bo zdecydowanie cierpimy na niedobór dobrych brafitterek. Liczę też na coraz większe zainteresowanie tematem, bo dzięki temu może wreszcie nieco spadną ceny, i będzie większy wybór...
  • Odpowiedz
@measure: Inżynieria środowiska, więc ogólnie byle co, ale specjalność już bardziej sensowna (chociaż nie pod kątem pierwszej pracy), bo z hydrogeoogii i geotechniki. I tu się właśnie kłania kwestia uprawnień budowlanych lub praktyki.

Wybór powoli jest coraz większy (tak jak wspomniałam wyżej, znajoma od 70B była w ciężkim szoku, jak dostała kilkanaście staników do mierzenia, a i dla 85FF znajduję bez problemu, jak ruszam na łowy, sama wypadam przeciętnie, więc
  • Odpowiedz