Wpis z mikrobloga

Ladies and Mirkis, paczka, którą otrzymałem dzisiaj od @evenoobt w ramach #wykopaka przeszła moje najśmielsze oczekiwania! :D A jeśi nie chce Wam się czytać całości, przewińcie na koniec - jest tam informacja bomba, przez którą wszystko jednak zechce się Wam przejrzeć ;)

Ale po kolei:

Paczka przyszła dzisiaj w trakcie dnia, na szczęście współlokator odebrał i tylko pisze do mnie tylko "duża coś. i ciężka!". No i faktycznie tak było :D Pierwsze zdjęcie prezentuje paczkę w całej okazałości. Butelka jedynej prawilnej wody dla porównania.
I teraz spoilerami, zdjęcia powrzucam w komentarzach :D

Na pierwszy ogień zdjęcie drugie:


Zdjęcie trzecie:


Zdjęcie czwarte:




Zdjęcie piąte i ostatnie:


I tylko z listem miałem problem - nie mogłem go odszukać :D Dopiero po kontakcie przez anonimowe wiadomości okazało się, że był on przyklejony pod kartką "Wykopaka", którą widzicie na górze paczki na pierwszym zdjęciu ;)

A teraz jeszcze obiecana na początku informacja bomba - dopiero w trakcie rozmowy z Mirasem dotarło do mnie, że on przecież tej deski nie kupił - napisał i rysunek musiał powstać dzięki jego pracy. Ale to nie wszystko. Karta, kufel i ogrzewacz to też ręczna praca z grawerem i wycinaniem! Mało? Piękny zegar, prawda? Zajrzyjcie tam poniżej. Nie, nie był kupny. Tak, zosta własnoręcznie przygotowany. Wszystko samodzielnie wycinane i grawerowana, jedynie kupno plexi i mechanizmu do zegara. WOAH. Wyższy poziom personalizacji. *mózgwkawałkach.jpg*

Dzięki ogromne jeszcze raz. Wspaniała paczka!
Pobierz
źródło: comment_7ynAHkq7dGmpFHLh9RYq0h3Mn4otYcbx.jpg
  • 17
powiem tak, wartość paki przekracza 50 zł i to kilka razy. Bardzo konkretna paka


@gumis112211: też zauważyłem, że tu się niektórzy w tańcu nie #!$%@?ą. W sumie sporo paczek jest over 50 zł
@Glober: ja miałbym wyrzuty sumienia przy takiej pace, gdybym odebrał :( źle czułbym się z myślą, że ktoś wydał więcej pieniędzy na pakę dla mnie niż sam mógłby otrzymać czy niż ja wydałem na kogoś