Wpis z mikrobloga

@night_witch95: moja mama idąc chodnikiem dostała w głowę bryłą lodu która spadła właśnie z takiej naczepy. Tez zawsze się pilnuje jak w zimie za takim jadę i nie raz już widziałem lód sypiący się z dachu na lewo i prawo.
  • Odpowiedz
@night_witch95: nie ma nic takiego, rzadkością są podesty na które można wejść i odśnieżać dach bezpiecznie jeszcze rzadsze sa takie automaty, probujesz się wymądrzać a nawet sprawdzić ci się nie chce, kierowca nie ma żadnego sprzetu do odśnieżania dachu, ewntualnie miotłe jak któryś wozi, 90% nie ma nawet drabiny żeby sie tam dostac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@korzen90:

próbujesz się wymądrzać a nawet sprawdzić ci się nie chce


ale co ja mam sprawdzać? Że kierowcy nie znają przepisów i zasad bhp? No #!$%@? xD Co mnie to obchodzi, że nie mają sprzętu? To jest ich zadanie, żeby takowy sobie załatwić albo nie dać się dymać pracodawcy. Skończ #!$%@?ć farmazony. To jest realne zagrożenie nie tylko utraty zdrowia, ale i życia oraz majątku kiedy dojdzie do zniszczenia auta.
  • Odpowiedz
  • 1
@night_witch95 mnie dodatkowo #!$%@? jak takiemu strzeli opona i zamiast po sobie posprzatac to jebnie ja w rów czy nawet na pobocze drogi (°°
  • Odpowiedz
@night_witch95: żalosna jesteś a nie bezpośrednia, ciekawe jak bezpośrednia jestes bez vikopu, a teraz wskaż gdzie popieram ten tok myślenia,napisałem jakie mają opcje, przecież napisałas że maja duzo opcji,niechciało ci się sprawdzic to odpowiedziałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korzen90: potem napisałam jakie opcje mają. Żałosne to jest to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem :) I gwarantuję, że w realnym życiu jestem tak samo bezpośrednia :)

  • Odpowiedz
@night_witch95: jprdl, obracasz kota ogonem, nie ma takich opcji jakie wymieniłaś, i też to wskazałem więc i ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ¯\(ツ)/¯ widać intepretujesz wszystko pod swój tok myślenia
  • Odpowiedz