Wpis z mikrobloga

https://www.youtube.com/watch?v=UxmkvUHrwkE
Czyli jest tak jak myślałem. Kochany wojtuś gola @FAMEMMA doił patologię ile mógł, a teraz w--------i wszystkich patusów pokroju Rafona, Bystrzaka, Guzika czy Magicala z gali, bo większe ryby pokroju Isamu zaczynają się tym interesować.
Szczytem hipokryzji Wojtusia jest jego p---------e o tym, że akcja z laniem gohy kulami przez magicala odebrała mu mowę, ALE na FAME 2 LIZAŁ DUPĘ Rafatusowi, który n-------ł po łbie Soldier Helmuta przez pół roku i srał pod siebie. @FAMEMMA Czyli waszym zdaniem sranie do wiadra i bicie swojej kobiety z całej siły w amoku alkoholowym jest ok, ale lekkie obicie menelicy za to, że w------a Jackowi bułę w oko jest złe? Takie jest wasze oficjalne stanowisko? W takim razie na FAME 3/4 proponuję walkę wieczoru Obrsatus vs PedoGural
#danielmagical #rafonix #rafatus #famemma #patostreamy
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stulejarzysta: To może pomogę ci w czytaniu i zacytuję część mojej wypowiedzi
"Rafatusowi, który n-------ł po łbie Soldier Helmuta"
Więc postawiłem w jednym rzędzie lekkie hity z kuli razem ze sraniem do wiadra + n----------m z całej siły kobiety, wielokrotne. Coś jeszcze?
  • Odpowiedz
Czyli waszym zdaniem sranie do wiadra i bicie swojej kobiety z całej siły w amoku alkoholowym jest ok, ale lekkie obicie menelicy za to, że w------a Jackowi bułę w oko jest złe?


@marv0oo: to zdanie jest zdaniem które ztriggerowalo całe to zajscie
  • Odpowiedz
@Stulejarzysta: Nadal nie rozumiem o co ci chodzi. Na chwilę obecną, stanowisko @FAMEMMA jest takie, że bicie kobiety, alkoholowe libacje, sranie i szczanie pod siebie jest JAK NAJBARDZIEJ OK (Gola wielokrotnie zapraszał Obratusa na FAME 2), ale walenie Gosi kulami - lekkie, w awersji po tym jak w------a jacy bułę w oko jest złem, patologiom, strasznym czynem. I to jest cały sens tego zdania i 2 połowy wypowiedzi
  • Odpowiedz
@Stulejarzysta: Po pierwsze primo, gdzie popełniłem na tyle rażący błąd, że aż tak cie to boli?
Po drugie primo, to nie jest pismo oficjalne do urzędu, tylko j----e mirko i tag patostreamerski, więc nie muszę używać tu poprawnej, eleganckiej i rozbudowanej polszczyzny
  • Odpowiedz
@marv0oo no tak. Przecież te g---o-programy MTV gdzie te były pokazywane wszystkie Gole i cała reszta podobnych, to taka "introdukcja społeczna" do patostreamerów. Tam też pili, bili, wyzywali itp.

Chociaż ich chroniła korporacja medialna, a takiego rafatusa nikt nie zabezpieczył.

Czego by nie mówić to fakt uczestnictwa w "warsaw shore" oraz kumplowanie się z boxdelem i bonusem bgc chyba wystarczy by nabrać do typa dystansu.
  • Odpowiedz
@marv0oo poznał. Z boxdelem zadają się idioci albo osoby tak wyrachowane jak on.

Patrząc po patostreamerach widać, że YouTube dehumanizuje oraz leczy z empatii, współczucia, czy nawet zwykłej przyzwoitości.
  • Odpowiedz