Wpis z mikrobloga

Jest ! Wyczekiwana i jak się okazało wymarzona #wykopaka do mnie dotarła. Moim Św Mikołajem był @Ruthan Postarał się by każdy najdrobniejszy aspekt rozpakowywania paczki był przyjemnością. Począwszy od ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mikołaja na każdej ścianie zamknięcia kartonu a skończywszy na ostatniej kropce listu. Wszystko zostało spersonalizowane idealnie pode mnie i za włożoną pracę powinien dostać odznaczenie "Elita Wykopaki" albo conajmniej owacje na stojąco. Nie mogłem trafić lepiej z listu wynika, że rzeczywiście jest kimś w rodzaju "bratniej duszy" bo jego treść doskonale obrazuje, że mamy podobny tok myślenia, a nawet i kilka wspólnych zainteresowań. Poczułem się zrozumiany i wysłuchany xD

Dostałem przepiękną samodzielnie przez Mirka zaprojektowaną koszulkę łączącą motyw szachów i sztuki, piwko korzenne, słodycze, książkę "Krótka Historia Sztuki" (Nie nie zdublowałeś) - niedługo będzie czytanie, oraz jak już wspomniałem wspaniały list z drewnianą gwiazdą na choinkę. By podsumować paczkę od Mireczka wsystarczy jedno słowo. Radość. Mam nadzieję, że dla Ciebie ktoś też tak bardzo się postarał. Mam nadzieję, że sobie pogadamy i zakumplujemy.

PS. To był mój pierwszy raz #wykopaka i pierwszy #redditgifts i...... TYLKO #wykopaka z #redditgifts dostałem żelki Harribo (no ale tam Bill Gates robi paczki więc musi być mega) XD zresztą... nie ma reguły kwestia kogo się trafi, ja trafiłem idealnie, wielkie dzięki jeszcze raz @Ruthan Wesołych Świąt dla Ciebie, rodziny i wszystkich Mirków, którzy to czytali. Ahaaaa...... oczywiście podziękowania dla organizatorów za pracę i ogarnięcie wszystkiego na tip-top @dobry_programista @chybaDapi DZIĘKI ! uff.. nakręciłem się i ekscytacja jeszcze nie odpuściła ! hehe
Pobierz borys1992 - Jest ! Wyczekiwana i jak się okazało wymarzona #wykopaka do mnie dotarła....
źródło: comment_JpSmNlGK45m09m3rMBD61HWIjBEqZJja.jpg
  • 8
@borys1992: No, w końcu mogę odpisać! Bardzo się cieszę że się podoba! Jak czytałem w pracy tego posta to aż się uśmiechnąłem i mi się cieplutko zrobiło. Polecam ten uczuć! Boli mnie tylko trochę że nie zdążyłem kartonu papierem ozdobnym obkleić, ale stwierdziłem że wysyłka przed weekendem > papier. Nareszczie mogę też odetchnąć z ulgą, bo bałem się trochę, że piwko zrobi bum i wszystko popsuje, na szczęście tak się nie