Wpis z mikrobloga

Just #allegro things

Niedawno klient kupił od nas przedmiot z odbiorem osobistym. 7 minut od zakupu został poinformowany, że towar jest gotowy do obioru. Następnego dnia przyjechał, wszystko ok, spoko, pojechał. Wczoraj dostajemy od niego komentarz co prawda pozytywny, ale z 4 gwiazdkami (na 5 możliwych), uwaga... za Czas wysyłki.

Napisaliśmy do Allegro, po czym nam odpisali, że przecież miał pełne prawo taką ocenę wystawić (°°

Ręce opadają.
  • 27
@Profiled_pl: niestety ten system jest średnio sprawiedliwy. Moi rodzice sprzedają książki na allegro i czasami coś się zepsuje z cennikami i za każdą książkę nalicza osobno wysyłkę. Oczywiście zwracają różnicę ale klienci czasami i tak dadza koszt wysyłki 1* ( ͡° ʖ̯ ͡°) i zegnaj super sprzedawco
@graf_zero: Oho, kolejny allegrowąs - i co ci te 4/5 gwiazdek już #!$%@?ło supersprzedawcę, dyjamendy i Qjakość usług?
Dodawajcie sobie w opisach

ZA NEGATYWA ZABIJĘ, ZA PIĘĆ GWIAZDEK OBCIĄGNĘ.

@graf_zero: niekoniecznie- dla mnie bardziej wartościowe są oceny ze środka skali, niż typowe

5/5 POLECAM WHÓJ

albo inne

1/5 GÓWNO

bez szczegółów co było ok, albo do dupy.
@graf_zero: niekoniecznie- dla mnie bardziej wartościowe są oceny ze środka skali, niż typowe

5/5 POLECAM WHÓJ


albo inne

1/5 GÓWNO

bez szczegółów co było ok, albo do dupy.


@tellet:

To właśnie mam na myśli. System ocen na wielu serwisach jest wypaczony w #!$%@?, bo taki @profiled_pl płacze bo JEDNĄ 4/5 dostał.
Jak wszyscy sprzedawcy/usługodawcy mają 4,5/5 lub więcej to komuś się coś pomyliło. Normalnie jak recenzje gier w starym top
@allegro_pl: Oczywiście, jego odpowiedź była następująca: Nigdy nie wystawiam 5 gwiazdek, bo ZAWSZE MOŻE BYĆ LEPIEJ. Tylko w tym przypadku jak może być lepiej?

bo taki @profiled_pl płacze


@graf_zero: Hola hola, nie płaczemy z powodu dostania takiej oceny, ale z ogólnej sytuacji, w jakiej została ta ocena wystawiona przy odbiorze osobistym. Nie sądzisz, że coś tutaj jest nie tak?
Hola hola, nie płaczemy z powodu dostania takiej oceny, ale z ogólnej sytuacji, w jakiej została ta ocena wystawiona przy odbiorze osobistym. Nie sądzisz, że coś tutaj jest nie tak?


@Profiled_pl: No przecież napisałem - za daleko miał :D

Ja bym to w kategorii humorystycznych traktował. A ta jedna 4/5 tylko uwiarygodni wasze dobre oceny.