Wpis z mikrobloga

  • 0
Czyli wszędzie mam ustawić v sync aka synchronizacja pozioma na on? W grze i w ustawieniach CS?
Monitor mam 60hz a w CS ustawione unlimited fps
  • Odpowiedz
  • 0
Nic z Waszych porad nie pomogło.
Zadziałało jednak ustawienie trybu pełny ekran w oknie.
Teraz obraz już nie rwie się, tylko niestety sciemnil się i nie da się go rozjaśnić. Ktoś jakiś protip?
W sumie jak macie jakiś inny pomysł jeszcze to dajcie znać, bo nie wiem czy chciałbym w takim trybie grać, aczkolwiek nie jest źle
  • Odpowiedz
@Wojtas87: Ogranicz sobie do 120, albo 119. Jak będzie nadal to będziesz musiał zejść niżej. A jak zadziała to możesz stopniowo zwiększać.
Ogólnie screen tearing pojawia się jak komputer nie daję rady i mi ograniczenie fpsów pomagało.
  • Odpowiedz
  • 0
@donOGR hmm nie sądzę że to wina sprzętu co prawda leciwa i5 2500k + 1050ti, ale nie czuje że jest za słabo.
Ograniczałem FPS nawet do 60 i nie było różnicy.
Mam ograniczac fps na vsync off?
  • Odpowiedz
@Wojtas87: vsync w csie zawsze off, bo powoduje imputlaga.
W csie procek jest ważniejszy. Karta nie gra tak dużej roli. Zmniejszenie rozdziałki, granie na low nie wchodzi w grę?
  • Odpowiedz
@Wojtas87 synchronizacja pionowa off to na pewno

nie jestem pewien ale może wyłącz taką opcję nad renderowaniem wielordzeniowym to się chyba wygładzanie fxaa nazywało
  • Odpowiedz
  • 0
@donOGR w sumie to gram na low/med, ale to nie ze względu na koniecznosc sprzętowa, tylko raczej przyzwyczajenia z 1.6 :-)
No nic, będę bawił się jeszcze ustawieniami, ale jak to strasznie denerwuje...
  • Odpowiedz