Wpis z mikrobloga

@kaaban: Z mojego doświadczenia to większość wymaga 2 lata nieprzerwanego prowadzenia działalności. Niektóre biorą pod uwagę już po roku, ale lepiej dopytać.
ale własne a nie banku.


@geuze: wiem, że ironia, ale może zaraz się zlecą "znaffcy" i będą pisać podobne rzeczy serio więc z góry uprzedzę - mieszkanie na kredyt nie jest własnością banku.
próbowałem to na wykopie kiedyś wytłumaczyć, ale ludzie piszący takie mądrości i tak nie zrozumieją :)


@geuze: najlepszy jest argument: "to spróbuj rat nie płacisz to zobaczysz czyje!!". xD
@geuze: Co jak co, mieszam pod Ukrainą i niektórzy mają piękne domki. Jak ktoś pracuje zdalnie, chce mieszkać w Polsce, lubi przyrodę i dostęp do wszystkich supermarketów, to polecam hrubieszowszczyznę (oczywiście nie znajdzie tam żony, bo wszystkie kobiety wyjechały, ale na ch... to komu?).
Odbiór skończony. Mam też materiał na #nieboperfekcjonistow i #2jednostkowe0integracyjnych który może wrzuce przed końcem dnia xD

Na plus - miejsce parkingowe ma, uwaga, 2.55m :) O 25cm więcej niż standard. Metraż większy o 0.02m, wysokość większa niż na planie - ogólnie lepiej niż zakładaliśmy.

Cała strona A4 niezgodności zapisana. Z największych - w moim docelowym "biurze" (pracuje zdalnie) dwie ściany nie mają kąta prostego, odpowiednio 4 i 6mm odchyłu.
Głuche ściany w