Wpis z mikrobloga

@Rabusek brawo!
Pamiętaj żeby nie odebrać mieszkania jak są usterki, bo potem nie doprosisz się o naprawy. Potem zgłoszenia rób jak najszybciej.
  • Odpowiedz
@Rabusek: Teraz to już raczej za późno, ale przy odbiorze warto posiłkować się firmami, które zajmują się odbiorami mieszkań od i wszystko sprawdzają bardzo skrupulatnie. Nawet przy drobnych niedoróbkach (takie które zupełnie Ci nie przeszkadzają, ale nie są zgodne z planem) można wyrwać trochę $$. Developer ma obowiązek usunąć te usterki, lub obniżyć cenę.
  • Odpowiedz
@Rabusek: odbior z jakims poleconym specem?:) robyg najgorszy nie jest (ja nie mialam problemow), ale u mnie na osiedlu w innych realizacjach tylko plakac.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabusek: cumplu mieszkam obok na Morenowej, odbiór był jako taki, nie daj sobie wciskać kitu stój twardo przy swoim i powodzenia, będziemy sąsiadami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
internet 600mb


@Rabusek: mi na domek podłączą 400, bo w sumie taką mam na razie umowę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale to dopiero jak się już wybuduję. No ale możliwości już sprawdzone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rabusek: zdążyli naprawić te wszystkie fuszerki, które tam narobili podczas gonienia terminu zakończenia budowy? Jakiś czas temu, ktoś tutaj wrzucał film z budowy właśnie tego budynku, jak niektóre balkony były pouszkadzane - uważaj Mirku na niedoróbki i dojedź ich za każdy najmniejszy bubel!
  • Odpowiedz
@Rabusek: takie duże bloki to zawsze problem ze obok twojej grzędy zalęgnąć sie jakaś patologia na grzędzie obok a juz na prwno spotkasz ja gdzieś na zebraniu, w garażu, na silce ;/
  • Odpowiedz