Wpis z mikrobloga

Świąteczne Mega #rozdajo dla graczy!

Ze względu na to, że jednak nie nadaje się już do gier chciałbym pozbyć się tych trzech rzeczy.

1. Konsola PlayStation 3 Slim 500GB wraz z padami Dualshock oraz padami Move. Wszystkie gry które są na zdjęciu plus FarCry 4 i Watch Dogs oraz Tomb Rider.

2. Konto Battlenet z grą Hearthstone oraz Destiny 2. Konto w Hearthstone to full opcja, grane od samego początku, kart ponad 1500 no nie będę się tu rozpisywał, osoba która to wylosuje będzie miała czym grać (nie raz czytaliście moje żale pod tagiem #pdk)

3. Konto w League of Legens, konto założone jeszcze w czasach bety, dostęp do wszystkiego co wyszło do listopada tego roku. Nie grane żadne rankedy w aktualnym sezonie, konto ostatnio było używane tylko do gier typu Aram. Skórek ponad 50 wszelkiej maści.

W przypadku wylosowania konsoli odbiorca opłaca przesyłkę, możliwy odbiór osobisty (który bym wolał) w Warszawie.

W przypadku losowania kont, konta przekazuje wraz z mailami które będą złożone specjalnie na tę okazje.

Losowanie odbędzie się 24 grudnia o godzinie 20 kiedy będę pijany i nie będzie mi szkoda tego oddać.


Jedna osoba może wygrać jedną rzecz, losuje wedle kolejności podanej w tym poście czyli najpierw konsola, później konta.

Jeśli do godziny 24:00 dnia 24 grudnia wylosowani się nie zgłoszą losowanie uznaje za nie ważne i przeprowadzam je raz jeszcze. W losowaniu nie biorą udział konta założone po opublikowaniu tego postu.


#gry #hearthstone #blizzard #konsole #pc #komputery #rozdajo #warszawa #swieta #leagueoflegends #playstation #sony
C.....e - Świąteczne Mega #rozdajo dla graczy! 

Ze względu na to, że jednak nie nada...

źródło: comment_qHkPpdOsGpWdVTwiUC9qUq2U5MSEeB03.jpg

Pobierz
  • 125
@Cruise:

Ze względu na to, że jednak nie nadaje się już do gier chciałbym pozbyć się tych trzech rzeczy.


Co, po ślubie? ( )

Mam wtedy też urodziny więc życzenia mile widziane


Ja mam 27, także piąteczka zimowy człowieczku ()/ Wcześniejsze sto lat! :D
@Cruise: Kurde blacha jak ja tęsknię za moim PS3 Fat po tym jak go raz zabrałem na sylwestra I więcej nawet systemu nie chciał odpalić :'^), btw każdy zawsze nadaje się do gier typek, no chyba że od jakiś paru lat ci się nie chce czy coś.